Muğla-Marmaris'te Yabancı Uyruklulara Fuhuş Baskını

Muğla'nın Marmaris ilçesinde bir apart otele polis ekipleri baskın düzenledi. 6'sı fuhuş yapan yabancı uyruklu kadın olmak üzere toplamda 14 kişi gözaltına alındı.

Muğla-Marmaris'te Yabancı Uyruklulara Fuhuş Baskını
Muğla-Marmaris'te Yabancı Uyruklulara Fuhuş Baskını Umut Aslan

Muğla'nın Marmaris ilçesinden fuhuş haberleri gelmeye devam ediyor. Bundan henüz 2 hafta önce de Marmaris'ten polis ekiplerinin bir otele fuhuş operasyonu düzenlediği haberi gelmişti. Geçtiğimiz Cumartesi günü ise bir operasyon daha düzenlendi. Muğla'nın Marmaris ilçesinde Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri alınan istihbaratlar üzerine fuhuş operasyonuna çıktı. Turistik Marmaris ilçesinin Tepe Mahallesi'nde, Sevgi Yolu'nda 10 odalı bir apart otelde fuhuş yapıldığı bilgisine ulaşan polis ekipleri, Cumartesi günü apart otele baskın düzenledi. Marmaris'teki apart otele Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin yaptığı fuhuş operasyonu sonucunda  Kırgızistan uyruklu E.S. (24), P.S. (27), M.O.(34), N.S. (32), Fas uyruklu S.K. (28) ve Rus uyruklu T.D. (35), fuhuş yaptıkları iddiasıyla gözaltına alındı. Öte yandan fuhuş yapan yabancıo uyruklu kadınlarla birlikte olduğu belirlenen 6 Türk erkek ve apart oteli işleten kadın S.D(49) ile otelin çalışanı olan E.U(32) de polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. 

Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınan  Kırgızistan uyruklu E.S. (24), P.S. (27), M.O.(34), N.S. (32), Fas uyruklu S.K. (28) ve Rus uyruklu T.D. (35) ifadeleri alındıktan sonra sınır dışı edilmek üzere Muğla Göç İdaresi Müdürlüğü'ne teslim edildi. Öte yandan yabancı uyruklu kadınlar ile fuhuş yaptıkları belirlenen ve göazaltına alınan 6 Türk erkeğinin ise hepsinin de evli olduğu ortaya çıktı.  Kabahatler Kanunu kapsamında 259'ar lira para cezası kesilen 6 Türk erkek daha sonra serbest bırakıldı.

Fuhuşa yer temin eden ve aracılıkla suçlanan otelin işletmecisi S.D(49) ile otelin çalışanı olan E.U(32)'nin karakoldaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevkedileceği, otelin ise mühürleneceği bildirildi.

 

muğla fuhuş marmaris fuhuş operasyonu apart otel yabancı uyruklu fuhuş marmaris
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş