M. İnce: Erdoğan Karşıma Çık! Söz, Siyaseti Bırakacağım

CHP'nin Cumhurbaşkanı Muharrem İnce bugün Orda'da yaptığı mitingde çok konuşulacak sözlere imza attı...

M. İnce: Erdoğan Karşıma Çık! Söz, Siyaseti Bırakacağım
M. İnce: Erdoğan Karşıma Çık! Söz, Siyaseti Bırakacağım Hilal Mert

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce bugün Ordu'da miting yaptı. Konuşmasında rakibi AKP ve MHP'nin çatı adayı Recep Tayyip Erdoğan'a yüklenen İnce, Recep Tayyip Erdoğan'ın şartını kabul etmesi halinde siyaseti bırakacağını açıkladı...

İşte o mitingdeki satır başları;

  • Böyle bir mitingi ilk kez görüyorum, miting alanında olan insan sayısı dışarıdan daha az. Bütün balkonlar dolu, yol boyu dolu. Bu dip dalgasını bu milletin hep birlikte şahlanışını Allah'ın izni ile kimse durduramaz.
  • Şimdi Yalova’dan aradılar, bütün yollar kesildi dediler. Erdoğan gelecekmiş. Yav bu kadar korkmana gerek yok, Yalovalılara kefilim ben merak etme. Milletinden korkan Cumhurbaşkanı olmaz.
  • Cumhurbaşkanlığımda 5 sene sonra Cumhurbaşkanlığına yeniden aday olduğumda İstanbul'da Muharrem İnce 'yi 3 boyutlu olarak izleyeceksiniz. Dünyada teknoloji korkunç ilerliyor. O yüzden diyorum; Nano teknoloji, gelecek diyorum gelecek... Ben gelecek diyorum arkadaş kıraathane diyor.
  • Ben cumhurbaşkanı olduğumda fındık 15 lira olacak!
  • MİT, Milli İstihbarat Teşkilatı; Muharrem'i İzleme Teşkilatı mı? Sana MİT doğru bilgi vermemiş, meydana gelenler AK Partili yurttaşlarımdı! Nereden biliyorsun HDP'li olduklarını? Fişli mi onlar?
  • Birinci olamazsam siyaseti bırakacakmıymışım, daha maça yeni başladık. Bırakırım bye bye Recep, söz veriyorum ama bir şartla. Benim karşıma çık televizyonda, tartışalım ondan sonra. Kaçak güreşme, kaçma kaçma. Her yerde diyorsun ki, ben ustayım. Bana da çırak diyorsun, sen nasıl bir çakma ustasın ki çıraktan kaçıyorsun? Gel karşıma çık!
  • Edoğan için Vakit Jübile Vakti.
  • BM’nin bir açıklaması var, 2.5 milyon Suriyeli daha gelebilir diyor. 4 milyona 40 milyar dolar harcadık. Erdoğan seçilirse yandık yandık. Dolar 8-10 TL olur, 2.5 milyon Suriyeli gelir.
  • Mavi Marmara’da hayatını kaybeden vatandaşlarımıza “Bana mı sordunuz giderken” diyor. İsrail’le gizli anlaşma imzaladın mı? Yalan söyleme imzaladın. Petrol taşımacılığı devam ediyor mu? Yalan söyleme, ediyor. İsrail’den tohum almaya devam ediyor musun? Okul müdürlerine İsrail ürünlerine boykot yapmayın diye yazı gönderdin mi? İsrailli vize almıyor, Filistinli alıyor. Sonra meydandan kofti yapıyorsun. İsrail politikasını konuşmak için çık karşıma televizyona. Niye korkuyorsun, korkak mısın sen?
  • Ben ne diyorum? "Bir çivi, bir nalı kurtarır. Bir nal, bir atı kurtarır. Bir at bir yiğidi kurtarır. Bir yiğit bir vatanı kurtarır" Erdoğan ne diyor? "Bir buzdolabı bir evi kurtarır, bir ev bir keki kurtarır, bir kek bir kıraathaneyi kurtarır, bir kıraathane seçimde beni kurtarır" diyor.
CHP Cumhurbaşkanı Muharrem İnce Ordu AKP MHP Recep Tayyip Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?