Lipton Reklamı Takdir Aldı

Yeni reklamını birçok kanalda eş zamanlı ve sessiz bir şekilde sunan Lipton çay markası yeni reklam tarzıyla sosyal medyada çok konuşuluyor.

Lipton Reklamı Takdir Aldı
Lipton Reklamı Takdir Aldı Umut Aslan

Yaklaşık 3 dakika süren ve verdiği sosyal mesajlarla çokça konuşulacağa benziyen Lipton çay şirketinin yeni reklamı sosyal medyada gündeme oturmuş durumda. Birçok kişi reklam yayınlandığı anla ne olduğunu anlayamadı ve cep telefonlarına sarılarak internette durumu araştırmaya başladı. Lipton'un yeni reklamı telefon ve televizyonlara aşırı düşkünlükten dolayı diyalogların azaldığı konusunu işliyor.

Reklamın 2-3 dakika boyunca sürmesi ve sessiz olması nedeniyle birçok kişi televizyonlarının ses sitemlerinin bozulduğunu düşündü fakat reklamın sonunda sosyal mesajlar veren Lipton reklamları birçok kişi tarafından mantıklı bulundu ve takdir edildi.

Lipton reklamlarının birçok ulusal kanalda prime time zamanında eş zamanlı olarak reklama çıkması ve dakikalar boyunca sessiz bir şekilde yayınlanması Türk televizyon tarihinde reklamlar açısından da bir ilki oluşturuyor. Daikalar boyunca çaydanlık ve çayın demlenmesini sessiz bir şekilde gören izleyiciler, kanalı çevirdiklerinde tekrar aynı reklama rastlayınca büyük bir sürpriz yaşadılar.

Çaylar hazırsa #konuşalımartık etiketi ile yayınlanan Lipton reklamları, teknoloji bağımlılığı dolayısı ile sohbetlerin ve iletişimin azaldığına dikkat çekiyor. Lipton'un reklam metninden bir kısmı şu şekilde "Konuşmamız gereken bir konu var.. aslında çok konu var.. televizyona dönük koltuklar.. birbirimizden önce sarıldığımız telefonlar.. yüzyüze bakılmayan asansörler, dönülmeyen cevapsızlar.. ismini bilmediğimiz komşular.. Peki konuşacak güzel şeylerimiz yok mu? ee bugün işte ne yaptın-lar? canın neye sıkıldın-lar? ne çok oldu görüşmeyeli-ler? otur bir çay içelim sonra kalkarsın-lar.. ee daha daha-lar.. Şimdi televizyon susacak.. Biz konuşalım diye yayına kısa bir ara.. Hadi, çaylar hazırsa konuşalım artık.

İşte Çok Konuşulan Lipton Reklamının 5 Dakika Süren Videosu

 

lipton reklam video konuşalım artık lipton reklamı çaylar hazırsa konuşalım artık lipton çay reklamı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadın Dizisi Son Bölümde Neler Oldu? Kadın Dizisi 39. Bölüm Yeni Fragman İzle
Kadın Dizisi Son Bölümde Neler Oldu? Kadın Dizisi 39. Bölüm Yeni Fragman İzle
Süper Lig'de İddia'nın Şampiyonluk Oranları Değişti. İşte İddia'nın Şampiyonluk Adayı
Süper Lig'de İddia'nın Şampiyonluk Oranları Değişti. İşte İddia'nın Şampiyonluk Adayı