Küçük Eylül'ü Öldüren Zanlı Daha Önce de Köpeğe Tecavüz Etmiş

Ankara'da sokakta gördüğü kızı arabaya bindirip önce tecavüz eden ardından döven ve bıçaklarak öldüren zanlının kan donduran geçmişi ortaya çıktı

Küçük Eylül'ü Öldüren Zanlı Daha Önce de Köpeğe Tecavüz Etmiş
Küçük Eylül'ü Öldüren Zanlı Daha Önce de Köpeğe Tecavüz Etmiş Hilal Mert

Ankara Polatlı'da sokakta bisikleti ile gezerken babasının geçmişte iş yaptığı isim olan evli ve 3 çocuk babası Uğur K. tarafından kaçırılan ardından tecavüz edilip dövülerek ve bıçaklanarak öldürülen 8 yaşındaki Eylül'ün cinayeti geçtiğimiz gün aydınlatıldı.

Elde edilen deliller sonucu yakalanan ve hücrede tutulan zanlının telefonundan yasak olan çocuk pornosu görüntüleri çıktı. Küçük Eylül tarlada Uğur K. 'nın diktiği elektirik direğinin dibine gömülü halde bulunmuştu. Yapılan otopsi işleminin ardından küçük Eylül memleketi Bursa'da toprağa verildi önceki gün.

24 Haziran genel seçimlerinde CHP'den milletvekili seçilen Ünal Demirbaş ve Deniz Yavuzyılmaz bugün Zonguldak Adliyesini'ne geldi. Demirtaş ve Yavuzyılmaz'a mazbatalarını teslim eden İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Huriye Gülen'in aynı zamanda Zonguldak 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi üyesi olduğu öğrenildi.

Gülen, Ankara'nın Polatlı ilçesinde kaybolduktan bir hafta sonra cesedi bulunan Eylül Yağlıkara olayına çok üzüldüğünü söyledi ve o şok edici bilgiyi verdi;

"Gerçekten çok kötü durum Eylül kızımızın başına gelen. Adam daha önce de köpeğe tecavüz etmiş düşünün. Önce hayvandan başlıyorlar sonra insana yöneliyorlar. Bu kadar ahlaksızlar. Her canın önemli olduğu çocuklara öğretilmiş olsa bu sancılar yaşanmaz. Her canlı, bitkiler, insanlar, hayvanlar birini diğerinden üstün kılmayacaksın. Biri diğerine hizmet ediyor. Doğal dengeyi sağlamak için herkes elinden geleni yapmalı."

Eylül Yağlıkara Uğur K. Ankara Polatlı cinayet pedofili köpeğe tecavüz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor