Köpeğe Tecavüz Eden 82 Yaşındaki Yaşlı Adamın Videosu Olay Yarattı

Kocaeli'de 82 yaşındaki yaşlı adamın arazide bir köpeğe tecavüz ederken çekilen videosu tepki topladı. N.C isimli yaşlı adam gözaltına alındı.

Köpeğe Tecavüz Eden 82 Yaşındaki Yaşlı Adamın Videosu Olay Yarattı
Köpeğe Tecavüz Eden 82 Yaşındaki Yaşlı Adamın Videosu Olay Yarattı Umut Aslan

Geçtiğimiz gün sosyal medyada 82 yaşındaki yaşlı bir adamın boş bir arazide köpeğe tecavüz ederken çevrede oturanlar tarafından çekilmiş videosu gündem oldu. Hayvan Hakları Federasyonu'nun (HAYTAP) sosyal medyada paylaşarak kamuoyuna duyurduğu sözkonusu iğrenç video izleyenlerin adeta kanını dondurdu.  Kocaeli'nin Gebze ilçesinde çekildiği ileri sürülen görüntülere göre, yaşlı adam, boynuna kemer bağladığı köpeğe tecavüz ederken yanına gelen bir kişi, "Ne yapıyorsun orada? Yaşından, başından da mı utanmıyorsun? Evimin karşısındasın. Cami var orada" diye tepki göstererdi..Suçüstü yakalanan yaşlı adam videosunu çeken kişiye yalvararak  "Yaptım bir cahillik, polise ihbar etmeyin" şeklinde kendini savunsa da videoyu çeken kişinin hışmından kendisini alamadı. Videoyu çeken kişi sinirlerine hakim olamayarak yaşlı adama yumruk attı.

Hayvan Hakları Federasyonu'nun (HAYTAP) sosyal medyada paylaşarak kamuoyuna duyurduğu ve çığ gibi büyüyen tepkilerin ardından olayın haberlere de yansımasından sonra birçok kuruma şikayet dilekçeleri gitti.  Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu’nun sosyal medya hesabından konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Sosyal medyada gezmekte olan görüntülerde şahsın hayvana tecavüz ettiği, suç üstü yakalandığı, zavallı hayvana bilerek acı ve ızdırap verdiği, yaşam hakkına kast ettiği açıkça görülmektedir. Bu şahsın tespit edilerek gerekli cezayı alması için verilen şikayet dilekçesini verilen adreslere göndermeliyiz" denildi. Hayvanseverler; Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER), İçişleri Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Kocaeli Valiliği olmak üzere ilgili kurumlara e-posta yoluyla şikayette bulundu. Kocaeli’de çekildiği öne sürülen görüntüler üzerine hayvanseverler, ilgili kurumlara e-posta gönderip, şikayette bulunarak köpeğe şüpheli hakkında yasal işlem başlatılmasını istedi. Görüntülerdeki şüpheliyi tespit eden polis ekipleri 82 yaşındaki N.C.'yi gözaltına aldı. Darıca Abdi İpekçi Mahallesi’nde oturan 82 yaşındaki N.C. ifadesi alınmak üzere Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. 

Köpeğe Tecavüz Eden Yaşlı Sapık İfadesinde Konuştu

N.C. emniyetteki ifadesinde, "Nefsime yenik düştüm. Köpeği yatırdım ama yapamadım" dedi. Gözaltına alınan N.C.'nin yakınları emniyete gelmeyerek, yaşlı adam hakkındaki soruşturma hakkında bilgi almadı. N.C. emniyetteki işlemlerin ardından bugün öğle saatlerinde adliyeye sevk edildi.

kocaeli köpeğe tecavüz köpeğe tecavüz videosu yaşlı adam köpeğe tecavüz ediyor köpeğe tecavüz eden yaşlı adam videosu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş