Konya’da Otobüs Faciası: 20 Yaralı

Konya’da Adana’daki düğünden dönen büyük otobüs savrularak devrildi. Otobüsün devrilmesi sonucu 20 kişi yaralandı.

Konya’da Otobüs Faciası: 20 Yaralı
Konya’da Otobüs Faciası: 20 Yaralı

Dün Adana’da yapılacak düğüne gitmek için Aydın’dan yola çıkan büyük yolcu otobüsü, dönüşte şoförün agresif sürüşünden doalyı sürekli savruluyordu. Yolcular sürücüyü uyarmasına rağmen tavrını değiştirmeyen şoför , sonunda kaza yaptı. Kaza sonucu 20 kişi yaralandı. Yaralılardan 3 tanesinin durumu ağır. Olay yerine bir çok ambulans geldi ve yaralılar farklı hastanelere kaldırıldı ve tedavi altına alındı.

SÜRÜCÜYÜ UYARMIŞLAR

Dün yaşanan Muğla trafik kazasını hatırlatarak, “bizim de televizyonlara çıkmamızı mı istiyorsun?” diye düzgün sürmesi için sürücüyü uyarmışlar. Sürücü de savrulmaların sebebini açıklamaya çalışarak yolcuları rahatlatmaya çalışmış. Ama aynı şekilde sürmeye devam eden sürücü sonunda büyük yolcu otobüsünü devirmiş.

Alişan Emul adlı yolcu, yolda birkaç kez kaza atlattıklarını, dürücünün sürüş şeklinden dolayı tüm bunları yaşandığını, sonunda kaza yaptıklarını söyledi.

Emul, sürücüyü sık sık dünkü Muğla kazasını hatırlatarak uyardıklarını, ama sürücünün hep kendilerini geçiştirerek, bir şey olmaz diyerek aynı şekilde sürmeye devam ettiğini söyledi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. Ağır yaralıların hayati tehlikesi devam ederken kalan 17 kişinin taburcu edileceği söylendi.

14 Mayıs Anneler Günü bir çok anneye zehir oldu. Ölen anneler herkesi derinden etkilerken, bu kazada da yaralanan anneler herkesi çok üzdü. 

konya otobüs kazası adana düğün dönüşü muğla kazası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Netflix, TV'de Kullanımı Daha Kolay Hale Getiriyor
Netflix, TV'de Kullanımı Daha Kolay Hale Getiriyor
 Instagram’a Çevrimiçi Olduğunu Gösteren İşaret Geldi
Instagram’a Çevrimiçi Olduğunu Gösteren İşaret Geldi