Kocaeli'de Yoğun Bakımda Göbek Atan Hemşirelere Soruşturma

Kocaeli Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde bir skandala imza atıldı. Yoğun bakım hemşireleri göbek atarken kendilerini videoya çekmeyi ihmal etmediler.

Kocaeli'de Yoğun Bakımda Göbek Atan Hemşirelere Soruşturma
Kocaeli'de Yoğun Bakımda Göbek Atan Hemşirelere Soruşturma Umut Aslan

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü sosyal medyada Kocaeli Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde göbek atarken çekilen video ile gündeme oturan hemşireler hakkında soruşturma başlattı. Yoğun bakımda bulunan bir personel tarafından çekilen video görüntülerinde 2 hemşire göbek atarken videoyu çeken şahıs da hemşireleri hastaların videoda çıkmaması için kenarda oynamaları yönünde uyarıyor. Geçtiğimiz ay sağlık hizmeti vermeye başlayan Kocaeli Devlet Hastanesi'nde böyle bir skandalın meydana gelmesi ise tepkileri bir kat daha artırdı. 

2 bayan hemşirenin yoğun bakımda müzik açıp çılgınlar gibi eğlenerek göbek attığı videoda yoğun bakımdaki bazı hemşirelerin ise hasta başında işlem yaparken çalışmaya devam ettiği  görülüyor.

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Görüntüleri Doğruladı

 Kocaeli İl Sağlık Müdürü Şenol Ergüney, yoğun bakımda yaşananların kabul edilemez olduğunu belirterek, idari soruşturma başlattıklarını söylerken, hastanenin başhekimi ile görüştüğünü belirterek, "Olay, doğru. 2 yıl önce çekildiğini tahmin ettiğimiz görüntüler. Görevli sağlık çalışanları, başka yere tayin olmuşlar. Bu görüntüler, asla kabul edilemez. Özellikle bir kamu hastanesinde, bir devlet hastanesinde ve burası bir yoğun bakım olması nedeniyle kabul edilemeyecek davranışlar. Hemen olayla ilgili soruşturma başlattık" dedi.

İşte Kocaeli Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde göbek atan 2 hemşirenin tepki çeken o video görüntüleri

kocaeli devlet hastanesi yoğun bakım ünitesi göbek atan hemşireler video görüntüleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş