Kırşehir'den Yükselen Ses: Bozlaklar Diyarı Kırşehir!

7 Yıldır aktif olarak yayın hayatını devam ettiren Bozlaklar Diyarı Kırşehir sayfası her kesimin beğenisini kazanıyor.

Kırşehir'den Yükselen Ses: Bozlaklar Diyarı Kırşehir!
Kırşehir'den Yükselen Ses: Bozlaklar Diyarı Kırşehir!

7 Yıldır aktif olarak yayın hayatını devam eden Bozlaklar Diyarı Kırşehir sayfası her kesimin beğenisini kazanıyor. Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı bozlak paylaşım sayfası olan Bozlaklar Diyarı Kırşehir her geçen gün başarılı grafiğini devam ettiriyor.

Uzman ekibi ve kadrosuyla yeni cevherleri,sanatçıları,haberleri,türkü ve bozlakları sürekli olarak takipçisine sunmaya devam ediyor. Burada paylaşılan her video bir zaman sonra fenomen olabiliyor. Buna örnek olarak geçtiğimiz ay Kırşehir'de ve tüm Türkiye'de büyük yankı uyandıran ''Umut Sülünoğlu ve Uğur Önür'' ikisinin paylaştığı' Kırşehir Versiyonları'nıda ilk paylaşan sayfa olma niteliğinde.

Yine ayıca Kırşehir'de yaptıkları medya girişimleriylede dikkat çekiyorlar. Uzman ekip önderliğinde sürekli büyümeye giden sayfa ayrıca Kırşehir FM, birçok ulusal haber sitesi, Youtube kanalları gibi birçok medya girişiminde de ev sahipliğini yapıyor.

Kırşehir'in ilk ve tek internet radyosunu da elinde bulunduran sayfa Türkiye genelinde onlarca haber sitesi,radyosu,haber sitesinin de sahibi niteliğinde.Uzman ekibi ile birlikte 7/24 destek veren sayfa, birçok firma,ünlüler,kişilerede web sitesi tasarlayıp yapmakta.

Buna bir ek getirecek olursak Kırşehirlilere'de bir müjdeyi vermek istiyoruz.Bozlaklar Diyarı Kırşehir sayfası yönetiminden aldığımız bilgiye göre Kırşehir'de büyük ses getirecek bir proje hazırlanıyor. Bu proje ile takipçilerinin karşısına çıkmayı planlayan ekip,gurbetçilerin,bozlak sevenlerin,türkü sevenlerin,Kırşehir'den her gün anlık güncel haber duymak isteyen takipçilerini ihtiyacını karşılayacak bir sitenin de yapım içerisinde olduğunun müjdesini aldık.

 

kırşehir bozlaklar diyarı kırşehir kaman batu medya neşet ertaş kırşehir web site
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek