Karısı ile Aşığını Kurşuna Dizdi

Manisa'da dün boşanma aşamasındaki eşler arasındaki kavga 'namus' iddiası ile kanlı bitti. Katil koca iki çocuğunun annesi eşini ardından da eşinin aşığı olduğu iddia edilen kişiyi öldürdü

Karısı ile Aşığını Kurşuna Dizdi
Karısı ile Aşığını Kurşuna Dizdi Hilal Mert

Manisa'da dün boşanma aşamasındaki eşler arasındaki 'namus' iddiası ile çıkan kavga kanlı bitti.Boşanma aşamasındaki eşinin başkası öğrenen koca bela saçtı, terör estirdi sonunda da katil oldu.

2 çocuğunun annesi Deniz A. ile olan eşi ile 2 haftadır ayrı yaşadığı öğrenilen ve aralarında boşanma davası devam eden koca Ramazan A. eşinin sevgilisi olduğu iddia edilen Murat Ç. ile eşi Deniz A. 'yı şehir merkezinden bir kafede gördü. Boşanma aşamasında olduğu eşi Deniz A. ile sevgili olduğu iddia edilen direksiyon hocası Murat Ç. 'ye 7 el ateş eden koca Ramazan A. ikisinin de ölümüne sebep oldu. Silahıyla birlikte polis merkezine giderek teslim olan katil koca Ramazan A. hemen sorguya alındı.

28 yaşında olduğu öğrenilen Ramazan A. adlı koca hastane çıkışında gazetecilerin 'Neden öldürdünüz?' sorusuna 'Namus abi' cevabı verdi. Ramazan A. 'Pişman mısınız?' sorusunu ise cevap vermedi. Hastanedeki işlemleri tamamlanan Ramazan A. iki kişiyi kasten öldürmek suçundan tutuklu yargılanma talebiyle Manisa Adliyesine sevk edildi.

Anayasaya göre; klasik bir şekilde tabanca, tüfek, bıçak gibi alet ile bir kişinin hayatına son vermenin karşılığı müebbet hapis cezasıdır. “Namus Nedeniyle” işlenen suçta eşlerden birinin sadakat yükümlülüğüne aykırı hareket etmesi, kendi arzusuyla başka bir kişiyle cinsel ilişkiye girmesi ve diğer eş tarafından öldürülmesi halinde failin haksız tahrik indiriminden (verilen ceza üzerinden 5'te 1 oranında) yararlanabileceği kabul edilmektedir.

Manisa karı koca sevgili yasak aşk katil cinayet kadın cinayeti ölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş