Kanal D Ana Haber'i Ahmet Hakan Kime Devrediyor?

Doğan Medya'nın Demirören Grup'a satışının ardından köklü değişikliğe giden Kanal D'nin yeni yönetimi Ana Haber'i sunan Ahmet Hakan'ı görevden aldı, yerine ise o spiker geldi.

Kanal D Ana Haber'i Ahmet Hakan Kime Devrediyor?
Kanal D Ana Haber'i Ahmet Hakan Kime Devrediyor? Hilal Mert

Doğan Medya'nın Demirören Grup'a satışının ardından köklü değişikliğe giden Kanal D'nin yeni yönetimi ilk değişikliği Haber bölümünde yapıyor.

Kanal D Haber Daire Başkanlığı görevini Ağustos 2017 tarihinden beri yürüten ve hafta içi de Ana Haber'i sunan gazeteci Ahmet Hakan Kanal D'deki tüm görevlerini bırakıyor. Doğan Medya'nın bağlı bulunduğu Hürriyet gazetesinde köşe yazarlığı yapan, CNN Türk adlı haber kanalında da “Tarafsız Bölge” programında açık oturum yöneten Ahmet Hakan buradaki görevlerine devam edecek.

Kanal D Haber’in başına hangi isim geliyor?

Show Ana Haber’in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürüten Ramazan Kurnaz Kanal D’nin Haber Daire Başkanlığı görevine geliyor. 5 ekip arkadaşıyla birlikte Kanal D Haber'de göreve başlayacak olan Ramazan Kurnaz Kanal D Ana Haber'i hafta içi her gün son olarak NTV'de.haber spikerliği yapan Buket Aydın'a sunduracak.

Buket Aydın Kimdir?

1 Ocak 1985, Bursa doğumlu. İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu. Kuşdili Spikerlik ve Sunuculuk Kursu’nda eğitim alarak iyi dereceyle mezun oldu. Kanaltürk, TRT Türk, NTV'de spikerlik yaptı. 2013 yılında iş adamı Erce Baykal’la evlenmiştir.

Kanal D Ana Haber Ahmet Hakan ece üner show tv
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş