Kadıköy'de Otobüste Yaşlı Adamın Genç Kıza Taciz Videosu

Ardı arkası kesilmeyen taciz haberlerinden biri de Kadıköy'den geldi. Yaşlı adam yanında oturan torunu yaşındaki genç kızı elle taciz ediyor. İşte Kadıköy'deki yaşlı adamın taciz videosu..

Kadıköy'de Otobüste Yaşlı Adamın Genç Kıza Taciz Videosu
Kadıköy'de Otobüste Yaşlı Adamın Genç Kıza Taciz Videosu Umut Aslan

Dün gece sosyal medyada ortaya çıkan taciz videosunun ayrıntıları gelmeye başladı. Kadıköy-Tepeüstü otobüs hattında yanyana oturduğu genç kızı eliyle gizlice taciz etmeye çalışan yaşlı adamın videosu gündem oldu. Yaşlı adam bir eliyle genç kızı taciz ederken diğer eliyle de mastürbasyon yapmaya çalışması görüntülerin iğrençliğini daha da artırıyor.

Tacize uğrayan genç kızın gizlice çektiği videoya göre yanındaki torunu yaşındaki genç kızı eliyle taciz eden yaşlı adam, genç kızın "ne yapıyorsun amca" şeklindeki uyarısı üzerine elini hızlıca çekiyor. Ardından hızlı bir şekilde yerinden kalkan yaşlı adam otobüsten iniyor.

Kadıköy'de yaşanan bu iğrenç taciz olayının detayları ise şu şekilde: Üniversite öğrencisi olan genç bir kız Ümraniye'ye gitmek üzere 20Ü numaralı Kadıköy-Tepeüstü otobüsüne biniyor. Cam kenarına 2 kişilik koltuğa oturan genç kızın yanına yaşlı bir adam oturuyor. Daha sonra ahlaksız yaşlı adam bir eliyle üniversite öğrencisi genç kızı taciz ederken diğer eliyle de pantolonunun önüyle oynamaya başlayıp mastürbasyon yapıyor. 24 yaşındaki İstanbul Üniversitesi öğrencisi olan genç kızın ne yapıyorsun amca demesiyle iğrenç eylemine son veren ve elini hızlıca çeken yaşlı adam bir anda yerinden kalkıyor ve otobüsten iniyor.

Yaşadığı taciz olayından sonra konuşan 24 yaşındaki İstanbul Üniversitesi öğrencisi Y.Y taciz olayının ayrıntılarını şu şekilde anlattı "Yaşadığım korkunç olayın etkisini üzerimden atabilmiş değilim. Saatlerdir elim ayağım titriyor. ‘Dede’ diyebileceğim yaştaki bu şahıs yanıma oturdu. Elinde bir poşet vardı. Sürekli poşeti düzeltiyordu. Sonra elini bacağımın bulunduğu tarafta yana doğru bıraktı. Yaşlı olduğu için yorgundur diye düşündüm. Sonra üzerini düzeltti. Bir eliyle bacağıma dokundu diğer eliyle o eylemi yapmaya başladı. Şoku üzerinden atabilmiş değilim. Yaşlı bir adam olması dolayısıyla bir an ne yapacağımı bilemedim. Telefonumla o anı görüntüledim"

İşte Kadıköy'de ahlaksız yaşlı adamın genç üniversite öğrencisini taciz ettiği o video görüntüleri 

Geçtiğimiz hafta da yine bir taciz olayı daha İstanbul'da yaşanmıştı. Metroda genç bir kızı taciz eden adamın videosu gizlice çekilmniş ve tacizci sapık adam teşhir edilmişti.

kadıköy taciz kadıköy yaşlı adam taciz videosu kadıköy genç kızı taciz eden yaşlı adam kadıköy otobüs taciz videosu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş