İstanbul'da Taksicilerden UBER Aracına Saldırı.. O Anlar Videoda

İstanbul Esenyurt'ta taksiciler UBER şoförünü içindeki yolcularla birlikte arabada sıkıştırdı ve aracın etrafını sardı. İşte o gergin anlar..

İstanbul'da Taksicilerden UBER Aracına Saldırı.. O Anlar Videoda
İstanbul'da Taksicilerden UBER Aracına Saldırı.. O Anlar Videoda Umut Aslan

Taksiciler ile UBER şoförleri arasındaki kavga giderek büyüyor. Türkiye'de gittikçe büyüyen UBER kullanımına karşı taksiciler tepkilerini şiddet eylemlerine dönüştürmeye başladı. Son zamanlarda sıklıkla duyulan taksicilerin UBER şoförlerini tartaklaması haberine bir yenisi daha eklendi. UBER uygulamasına karşı bir hayli tepki olan taksiciler bu durumdan dolayı işlerinin azaldığını söylüyor ve UBER'in emek hırsızlığı olduğunu ifade ediyorlar.

İşte İstabul- Esenyurt'ta yaşanan taksicilerin UBER şoförüne ve aracına saldırdığı o olayın detayları..

Olay, önceki gün öğle saatlerinde Esenyurt’ta bir AVM’nin önünde meydana geldi. İddiaya göre, uygulama üzerinden çağrı alan UBER sürücüsü Ersen A., aracıyla AVM’nin önüne geldi. Burada müşterileri aracına alan sürücü gitmek istedi. Ancak sürücünün aracının önünü bir anda taksiciler kesti. Taksicilerin önünü kesmesi üzerine sürücü yolculara ve kendine zarar gelmemesi için aracın kapılarını kilitleyerek, onların gitmesini bekledi. Taksiciler araca zarar vererek, sürücüyü tehdit etti. O anlar ise yolcuların cep telefonu kamerasına yansıdı. Olayın ardından AVM’nin önünden ayrılan sürücü, yolcuları bıraktıktan sonra polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Polis, olayla ilgili inceleme başlattı.  

İşte İstanbul-Esenyurt'ta Yaşanan Taksicilerin UBER şoförüne ve yolcularına yaşattığı korku dolu anların videosu

istanbul uber video esenyurt taksiciler uber video istanbul uber saldırı video istanbul uber şoförünü saldırı görüntüleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş