IŞİD 2 Türk Askerini Yakarak İnfaz Etti

Dün gece Suriye'nin El Bab bölgesinde yaşanan çatışmalarda IŞİD 16 Türk askerini şehit etmişti. Bugün ise gündeme çok acı bir haber daha düştü. IŞİD 2 askerimizi yakarak öldürdü

IŞİD 2 Türk Askerini Yakarak İnfaz Etti

Fırat Kalkanı Operasyonu kapsamında Suriye'nin El Bab bölgesinde yaşanan çatışmalar sonucunda 16 askerimiz şehit olmuştu 33 askerimiz ise yaralanmıştı. Bugüne kadar Fırat Kalkanı Operasyonu'nda en ağır kaybı verdiğimiz dünkü çatışmalar sonucunda şehit olan askerlerimizin cenazeleri bugün farklı illerde toprağa verilirken gündeme bomba gibi düşen çok vahim bir haber daha ortaya çıktı. Habere göre IŞİD daha önce ele geçirdiği 2 askerimizi yakarak şehit etti.

Dünyanın en kanlı, en vahşi ve acımasız örgütü olan IŞİD'in yayınladığı görüntülerde 2 Türk askerini yakarak öldürdüğü görülüyor. IŞİD'in ajansı tarafından bugün yayınlanan videonun uzunluğu 19 dakika ve vahşice infaz edilen Türk askerlerinin görüntüsü videonun sonlarına doğru yer alıyor. Ayrıca IŞİD'in yayınlamış olduğu videoda Türkiye Devleti'ne karşı tehditler de savuran IŞİD teröristleri, TSK'nın operasyonlarının devam etmesi halinde bu tür infazların devam edeceğini de söylüyor.

2 Türk askerini yakarak öldüren IŞİd teröristleri daha sonra Özel Kuvvetler mensubu bir başka 2 Türk askerinin de başına kurşun sıkarak öldürüyor. El Bab bölgesinde rehin alınan Özel Kuvvetlere bağlı bu iki Türk askerinin isimleri ise Kıvanç Kaşıkçı ve Muhammed Duran Keskin.

Edinilen bilgilere göre IŞİD teröristleri tarafından yakılarak vahşice katledilen Türk askerlerinin isimleri Serter Taş ve Fethi Şahin.

 

 

Işid video türk askeri yakılarak ışid video türk askeri ışid infaz görüntüleri ışid yakma görüntüleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şırnak'ta 1 Jandarma Asker Şehit Oldu
Şırnak'ta 1 Jandarma Asker Şehit Oldu
Beşiktaş-Yeni Malatyaspor Maçı Ne Zaman? Pepe Oynayabilecek Mi?
Beşiktaş-Yeni Malatyaspor Maçı Ne Zaman? Pepe Oynayabilecek Mi?