İşgüzarlığın Böylesi! Çocuklara Tecavüz Edip Öldüren Seri Katil Ailelere Mektup Yazdı!

Belçika'da, 6 kız çocuğuna tecavüz eden ve 4'ünü de öldüren bu nedenle 22 yıldır cezaevinde olan Marc Dutroux isimli seri katil çocukların ailelerine mektup yazdı...

İşgüzarlığın Böylesi! Çocuklara Tecavüz Edip Öldüren Seri Katil Ailelere Mektup Yazdı!
İşgüzarlığın Böylesi! Çocuklara Tecavüz Edip Öldüren Seri Katil Ailelere Mektup Yazdı! Hilal Mert

Belçika'da, 6 kız çocuğuna tecavüz eden ve 4'ünü de öldüren bu nedenle 22 yıldır cezaevinde olan Marc Dutroux isimli seri katil skandal bir olaya daha imza attı!

Şu anda 61 yaşında olan Dutroux, 1986 yılında eşi Michelle Martin ile birlikte çocuk kaçırma ve pedofili suçlarından dolayı gözaltına alındı. Cezaevine gönderilen Dutroux, 3 yıl sonra şartlı tahliye ile serbest bırakıldı.  Eşi ise hapiste yatmaya devam etti. Hükümlü Dutroux, daha sonraları 1995 ve 1996 yıllarında altı kız çocuğunu daha kaçırdı.  An Marchal ve Eefje Lambrecks adlı çocukları öldüren Dutroux, henüz sekiz yaşlarında olan Julie Lejeune ve Melissa Russo adlı iki çocuğu da tuttuğu evin bodrumunda aç bırakarak ölüme terk etti.

Kaçırılan 12 ve 14 yaşındaki iki çocuk Dutroux'un elinden kurtulurken kurtulanlar arasında bulunan Sabine Dardenne, mahkemede Dutroux'a "Beni neden öldürmedin?" diye sordu. Mahkeme sırasında ortaya çıkan bilgilere göre, Dutroux'un da aralarında bulunduğu bir pedofili çetesinin olduğu öğrenildi. Dava sırasında polisin de olayın üstünü örtmeye çalıştığı iddiaları yer aldı. Diğer bir yandan da Dutroux, duruşma esnasında bir polisin silahını alıp kaçmaya çalıştı. Bu olay sonrası bazı bakanlar görevlerinden istifa bile etti.

Cezaevinen konan Dutroux'un eski karısının 2012 yılında hapisten çıkmasının ardından erken tahliye talebinde bulunan Dutroux, çocukların ailelerine mektup gönderdi.Aç bırakarak ölen Julie Lejeune'nin babasının ifade ettiğine göre Dutroux mektupta şöyle yazdı;

"Amacım yaralarınızı yeniden açmak değil. Aksine yaralarınızın iyileşmesine mütevazı bir katkıda bulunmak istiyorum. Sorularınız varsa cevaplamaya hazırım."

İddiaya göre; Marc Dutroux'un erken tahliyeden yararlanabilmesi için belli başlı şartları yerine getirmesi lazım. Bu şartlardan bazıları da mağdur ailelere bağlı. Kurbanların ailelerinden olan Eefje'nin babası Jean Lambrecks , Dutroux'un kendilerine duygusal işkence yapıldığını söyledi. Aynı zamanda Art'ın babası, Paul Marchal  "23 yıldan sonra artık bu maskaralığa son verilmeli." dedi. Melissa'nı babası Gino Russo ise Dutroux'u affetmesinin mümkün olmadığını belirterek "Onu Tanrı'ya havale ediyorum." dedi. Diğer kurbanların aileleri ise, kendileriyle 'dalga geçildiğini' ve Dutroux'un erken tahliyesinin söz konusu bile olamayacağını belirtti.

tecavüz pedofili çocuk kaçırma Marc Dutroux Seri Katil Çocuk Tecavüz cinayet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?