Hükümet: Cinsel Kastrasyonu Devreye Sokacağız

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ pedofili olan ve suç işleyen bireylere karşı alınacak Cinsel Kastrasyon önlemi hakkında konuştu...

Hükümet: Cinsel Kastrasyonu Devreye Sokacağız
Hükümet: Cinsel Kastrasyonu Devreye Sokacağız Hilal Mert

Ankara'da bisikleti ile sokakta dolaşırken kaçırılan ve  bir haftadır kayıp olan 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara'nın cansız bedenine geçen gün ulaşıldı. Görgü tanıkları ve bulunan somut deliller ile cinayeti Uğur K.’nın işlediği ortaya çıktı. Tüm delillere rağmen yakalanan ve hücrede tutulan Uğur K. ne cinayeti kabul etti ne de suçunu itiraf etti.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ,yaşanan bu vahim olay sonrası geçen yıl da birçok bu tarz olaya sahne olması sonucu alınan karar hakkında konuştu. Yozgat'ın Sarıkaya ilçesinde AKP İlçe Teşkilatı sırasında konuyla ilgili soruları yanıtlayan Bozdağ, çocuk istismarına yönelik cezaların artırılmasına ilişkin karar alındığını hatırlattı ve yeni dönemde bu kararların uygulamaya konulacağını vurguladı.

Pedofili olan ve suç işleyen bireylere verilecek cezalariçin Bozdağ şöyle konuştu;

"Türkiye hükümeti olarak bu tür cinayetleri önleme konusunda ciddi tedbirler aldık. Önümüzdeki dönemde bu tedbirleri tekrar gözden geçirip, cezaları daha da artıracak adımlar atacağımızı daha önce de açıklamıştık. Ancak seçimin araya girmesiyle bu düzenlemeler yapılamamıştı. Yeni dönemde bu konularda cezaları daha da artıran adımları atacağımızı buradan bir kez daha ifade etmek isterim."

MHP lideri Devlet Bahçeli d olaya kayıtsız kalamadı ve twitter hesabından bir açıklama yaparak "idam"çağrısı yaptı;

Çocuklar sürekli katlediliyorsa, sürekli istismara uğruyorsa her şey anlamını kaybetmiş, sözün geçerliliği bitmiş demektir. Durup düşünelim, çocuğa gücü yeten, çocuğa vahşet uygulayan, çocuğun ve körpe hayvanların kanını döken barbarların yaşama hakkı var mıdır?

Dedim ya, her cani sürünerek yaşar. Her hain de korkaktır. İdam bile katiller için kurtuluştur! Bu rezillere öyle bir bedel ödetmeliyiz ki, yankısı yedi cetlerinden hissedilmelidir. Çocuk katilleriyle mücadele değil, savaşmak lazımdır. Ve bu savaş kazanılmalıdır, kazanılacaktır.

İdamsa idam, cezaysa en ağır ceza, tecritse tecrit; gereği her neyse alçak barbarlara revadır, layık oldukları akıbet de bellidir. Bundan kaçamayacaklar, korkaklıklarının, hıyanetlerinin her türlü sonuçlarına katlanacaklardır.

Cinsel Kastrasyon hadım idam pedofil pedofili Bekir Bozdağ Uğur K. cinayet Eylül Yağlıkara Ankara
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor