Fatih Portakal Berat Albayrak'a Seslendi! "İstemiyorum..."

FOX TV hafta içi ana haner spikeri Fatih Portakal Berat Albayrak için AKP'den kendine gönderilen SMS için ekrandan çağrı yaptı

Fatih Portakal Berat Albayrak'a Seslendi!
Fatih Portakal Berat Albayrak'a Seslendi! Hilal Mert

Şuanda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak 27. dönem milletvekili genel seçimlerinde meclise milletvekili olarak girmek için propaganda çalışması yapmaya başladı.

FOX TV hafta içi ana haner spikeri Fatih Portakal da AKP İstanbul milletvekili Berat Albayrak için AKP tarafından şahsi cep telefonuna atılan mesaj için ekrandan sitem etti.

Önce sunduğu ana haber bülteni sırasında sonra da sosyal medya hesabından konu ile ilgili açıklama yapan Fatih Portakal ekranda "Benim şahsi telefonumu size kim verdi? Ben böylemesajlar istemiyorum, bana mesaj atmayın" dedi.

İşte Fatih Portakal'ın sosyal medya paylaşımı;

#BeratAlbayrak’tan sms geliyor hala. Kardesim 1-Benim cebimi size kim servis etti? 2- Rızam var mı? 3- Bana msj gönderme cesaretini nereden buluyorsunuz? Göndermeyin kardeşim istemiyorum. TAMAM mı? :)

Berat Albayrak kimdir?

1978 İstanbul doğumlu. Aslen Trabzon'un Of ilçesinin Yenice köyünden. Liseyi Özel Fatih Koleji'nde okudu. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü'nden mezun oldu. Daha sonraki yıllarda 2002 yılında New York'taki Pace Üniversitesi Lubin School of Business'te finans üzerine yüksek lisans yaptı. Yüksek Lisansı eğitimi sırasında Çalık Holding bünyesinde göreve başladı. 11 Temmuz 2004 tarihinde Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük kızı Esra Erdoğan ile evlendi.2013 yılı sonu itibari ile  Çalık Holding 'den ayrıldı. 9 Nisan 2014 tarihinde kurduğu BTİ Eğitim Kurumları şirketinde Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. 2015 yılı Milletvekili seçimlerinde İstanbul 1. bölge 6. sıra AK Parti milletvekili adayı oldu. 7 Haziran 2015 tarihinde yapılan seçimde milletvekili seçildi. 12 Eylül 2015 tarihinde yapılan AK Parti 5. Olağan Kongresi'nde Başbakan Ahmet Davutoğlu, yeniden AK Parti Genel Başkanı seçilirken; (MKYK) Merkez Karar ve Yönetim Kurulu seçimlerinde de Berat Albayrak seçilerek Parti yönetimine girdi. 1 Kasım 2015 tarihinde yapılan seçimlerde yine İstanbul milletvekili seçildi. 24 Kasım 2015 tarihinde Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun hazırlayıp sunduğu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayladığı 64. Hükümet kabinesinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olarak görevlendirildi. 64. Hükümette Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olarak görev yaptı.

FOX TV Berat Albayrak Fatih Portakal AKP AK Parti 27. dönem milletvekili genel seçimleri Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurban Bayramı Namaz Saati Kaçta? İstanbul, Ankara, İzmir Kurban Bayramı Namazı Saatleri
Kurban Bayramı Namaz Saati Kaçta? İstanbul, Ankara, İzmir Kurban Bayramı Namazı Saatleri
Android 9 Pie Güncellemesi Alacak Olan Akıllı Telefonlar
Android 9 Pie Güncellemesi Alacak Olan Akıllı Telefonlar