Eşek Sütünden Günde 6 Bin Lira Kazanmak Mümkün

Konya’da Kıbrıs’tan getirdiği eşekler ile çiftlik kuran Fevzi Taşçı, kısa sürede eşeklerin sütlerini satarak günde 6 bin lira kazanmaya başladı.

Eşek Sütünden Günde 6 Bin Lira Kazanmak Mümkün
Eşek Sütünden Günde 6 Bin Lira Kazanmak Mümkün

Konya’nın Akşehir ilçesinde eşek çiftliği açmak isteyen Fevzi Taşçı, 200 eşekten süt sağıyor. Sağılan sütleri kozmetik firmalarına satıyor. Eşek sütü o sektörde oldukça kıymetli olduğundan dolayı litresini 120 liradan satıyor. 200 eşekten günde 50 litre süt elde eden Fevzi Taşçı, günde 6 bin liraya kadar gelir elde ediyor.
Fevzi taşçı açıklamasında, ilk başta bir duyum üzerine bu işe giriştiğini ve 10 eşekle bu işe başladığını, eşek sütünün bazı hastalıklara iyi geldiği ve kozmetik sektöründeki istekten dolayı çiftliği genişlettiğini ve Kıbrıs’tan getirdiği özel eşeklerle sayıyı 200’e çıkardığını, eşek sütlerini toptan ve perakende olarak Türkiye’nin 4 bir yanına sattığını ve kozmetik firmalarına büyük bir bölümünü verdiğini söyledi. 
TÜRKİYE’DE ÇOK AZ VAR
Türkiye’de eşek çiftliği çok az olduğundan dolayı rağbetin çok olduğunu söyleyen Fevzi Taşçı, kilosunu 120 liradan sattığı eşek sütünden günde 50 litre satarak günde 6 bin lira ve ayda 180 bin lira kazanıyor. 
HESKES YAPABİLİR
Aslında herkes bu işi yaparak büyük paralar kazanabileceğimiz bir kapı olan eşek sütü satışını ülkemizde çok az kişi yapıyor. Kimse eşek sütünün bu boyutta kazandırdığını düşünmediğinden bu işe girmiyor.

 

eşek sütü eşek sütü şifası eşek çiftliği eşek sütü fiyatı eşek çiftliği konya kozmetik eşek sütü eşek sütü yararları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nazar Boncuğu Emoji Oldu
Nazar Boncuğu Emoji Oldu
Hiç Bir Telefonda Olmayan Sadece Galaxy S10'da Olan Özellikler
Hiç Bir Telefonda Olmayan Sadece Galaxy S10'da Olan Özellikler