Emlak Zengini Aileyi Önce Öldüresiye Dövdüler Sonra Yakarak Öldürdüler...

Nevşehir'de bağ evinden kaçırılan ve eşiyle beraber yakılarak öldürülen 76 yaşındaki İş Adamı Mustafa Şahin Akkoç hakkında şok gerçekler ortaya çıktı...

Emlak Zengini Aileyi Önce Öldüresiye Dövdüler Sonra Yakarak Öldürdüler...
Emlak Zengini Aileyi Önce Öldüresiye Dövdüler Sonra Yakarak Öldürdüler... Hilal Mert

Geçtiğimiz hafta 250'den fazla daire çok sayıda İş Merkezleri olan Mustafa Şahin Akkoç ve eşi Ayfer Akkoç'un Acıgöl ilçesinde bir araç içerisinde yakılarak öldürülmüş halde bulundu. Yakılarak öldürülmüş halde bulunmalarının ardından yapılan otopside çiftin öldürülmeden önce kaçıran kişiler tarafından sandalyeye bağlanarak feci şekilde dövüldükleri ve kemiklerinin de kırıldığı ortaya çıktı.

Kendisini ve eşini bağ evinden kaçırıp, yakarak öldürenlerin, aldığı arsada yaşayan uyuşturucu bağımlısı kişi ya da kişiler tarafından olduğunu düşünen emniyet güçleri, güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Ayrıca Akkoç'un ticari ilişkileri de kayıt altına alındı.

Çok sayıda tapu sahibi olan adamın son olarak Yozgat'tan arsa aldığı ve arsa üzerinde yaşayan uyuşturucu bağımlılarıyla tartıştığı ortaya çıktı. Bağ evinde yapılan incelemelerde ise, kan izleri ve uyuşturucu alımı için kullanılan aparatlar ele geçirildi.

Çiftin uyuşturucu madde bağımlıları tarafından ya da alacak-verecek meselelerinden ötürü cinayete kurban gittiğini düşünen güvenlik güçleri kentteki kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Soruşturma sürüyor...

Öte yandan yapılan incelemede emlak zengini olan Akkoç'un Nevşehir, İstanbul ve Tekirdağ'da ev ve arsalarının olduğu ortaya çıktı. 250'nin üzerinde dairesi olan Akkoç'un bu üç ilde çok sayıda da iş merkezinin bulunduğu öğrenildi.

emlak ölüm cinayet yangın Nevşehir uyuşturucu arsa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?