Ege TV Kapandı! Kapanma Sebebi FETÖ Mü?

23 yıldır faaliyet gösteren Ege Bölgesi’ne ait EGE TV maddi sıkıntılar sebebiyle kapatıldı. EGE TV uydudaki tek İzmir kanlıydı.

Ege TV Kapandı! Kapanma Sebebi FETÖ Mü?
Ege TV Kapandı! Kapanma Sebebi FETÖ Mü?

Sadece Ege Bölgesi haberleri yapan ve Ege Bölgesi’ne ait programlar yapan 23 yıl önce açılmış İzmir kanalı uzun süredir maddi sıkıntılar ekmeye başlamıştı. Kana uzun süre ayakta kalmaya çalıştı. Fakat bu mücadele ile baş edemeyen kana yetkilileri kanalın kapanmasına karar verdi.

EGE TV kanal sahibi Cem Bakioğlu bu kararı almanın çok zor olduğunu ama artık kanalın kazandırmadığını ve sürekli zarara uğrattığını söyledi

40 kişiye yakın çalışanı olan Ege Bölgesi’nin uydudaki tek temsilcisi kanal olan EGE TV kapanınca 1 gecede 40 kişi işsiz kaldı. İşsiz kalma tarihlerinin 1 Mayıs işçi bayramına denk gelmesi de manidar oldu.

ÇALIŞANLAR UZUN UZUN AĞLADI

Kanalın son gününde çalışanlar televizyon karşısında kanaldaki anılarını anlattılar ve göz yaşlarına hakim olamayıp uzun süre ağladılar. Spikerlerin bu duygusal anlarını izleyenlerde oldukça duygulandı ve duygularını sosyal medya Twitter’dan dile getirdiler.

Ege Bölgesi’ni kapsayan ama özellikle İzmir’i temsil eden EGE TV’nin uydudaki tek Ege kanalı olması sebebinden dolayı, artık kimse Ege Bölgesi’nden sürekli düzenli haber alamayacak.

KANALIN SATILMASI SÖZ KONUSUYDU

Cem Bakioğlu uzun süredir kanalı satmayı planladığı ama bir türlü bu gerçekleşemediği, sonunda da 1 Mayıs günü kanalın kepenkleri indirildiği ve 40 kişinin işçi bayramında işsiz kaldığı söylendi.

ege tv ege tv kapandı izmir kanalı kapatıldı fetö ege tv fetö 23 yıllık kanal kapatıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nazar Boncuğu Emoji Oldu
Nazar Boncuğu Emoji Oldu
Hiç Bir Telefonda Olmayan Sadece Galaxy S10'da Olan Özellikler
Hiç Bir Telefonda Olmayan Sadece Galaxy S10'da Olan Özellikler