Doktor, Çocuğun Ateşini Düşmeyince Dövüldü

Şanlıurfa'da hastaneye getirdiği çocuğunun ateşinin düşmemesine sinirlenen baba doktora parke taşıyla saldırdı...

Doktor, Çocuğun Ateşini Düşmeyince Dövüldü
Doktor, Çocuğun Ateşini Düşmeyince Dövüldü Hilal Mert

Şanlıurfa'da dün gece dehşet yaşandı! Şanlıurfa'da ateşlenmiş çocuğunu hastaneye götüren baba dehşet saçtı. Olay Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çocuk Acil Servisinde meydana geldi. Üniversite hastenesinde acil serviste görevli Dr. Bahattin Ahmet Yalçın ile hasta yakını A.K. arasında henüz öğrenilemeyen nedenle tartışma çıktı. Çıkan kavga sonrası acile gelen ve kavgalıları ayıran güvenlik görevlileri hasta yakını A.K'yi dışarı çıkardı. Dışarı çıkarılan A.K, sokaktan aldığı parke taşıyla tekrar acil servise girdi ve Doktor Yalçın'ı başına vurdu. Doktor Yalçın'a ilk müdahale çalışma arkadaşları tarafından yapıldı ve hemen yooğun bakıma alındı. Güvenlik görevlileri tarafından etkisiz hale getirilen A.K. ise olay yerine gelen polis ekiplerince gözaltına alındı.

Olay sonrası Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastaneden yazılı açıklamada yapıldı. Yapılan açıklamada; çocuk acil servisinde görevli Dr. Bahattin Ahmet Yalçın'ın bir hasta yakını tarafından acil serviste görevi başındayken başına sert bir cisimle vurulmak suretiyle darbedildiği belirtildi. Yaşanan olayın ardından doktorun ameliyata alındığı açıklandı.

"Olay sonrası acilen ameliyata alınan doktor arkadaşımızın hayati tehlikesi mevcut olup halen yoğun bakımda takip edilmektedir. Bu tür insanlık dışı yaklaşımlar bölgemizde hizmet eden tüm hekim arkadaşlarımızı ve sağlık çalışanlarını derinden üzmektedir. Bu menfur olayı tüm hekimler ve sağlık çalışanları adına şiddetle kınıyoruz."

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Çocuk Acil Servis Doktor kavga parke taşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş