Dehşet! Eşini, Lüks Sitenin Balkonunda Sopayla Dövdü

Ankara'da dehşet anlarına sahne olan bir avukat gördüklerini savcılığa bildirmekten çekinmedi! İşte detaylar...

Dehşet! Eşini, Lüks Sitenin Balkonunda Sopayla Dövdü
Dehşet! Eşini, Lüks Sitenin Balkonunda Sopayla Dövdü Hilal Mert

Ankara'da dehşet anlarına sahne olan bir avukat gördüklerini savcılığa bildirdi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na yapılan başvurunun tarihi 15 Ağustos olarak kayıtlara geçti. Avukat Mehmet Erkan Akkuş’un yaptığı başvuruda şüpheli olarak ismi yer alan kişi; Ahmzd W, iddiaya göre eşini, lüks sitenin balkonunda dakikalarca sopa ile dövdü.

Savcılık başvurusunda özetle şu ifadeler yer alıyor;

“15 Ağustos sabahı saat 06.30’da, bağırma, çığlık ve ağlama sesleri ile uyandım. Sesin kaynağını bulmak için binanın önüne otoparka indim. Bu esnada, D/2 Blok 4 numaralı dairenin balkonunda, elindeki sopa ile bir şahsın eşine eziyete varan şekilde şiddet uyguladığına şahit oldum. Hemen olaya müdahale ederek, şahsa durması için seslendim. Ya aşağıya gelmesini veya kapıyı açmasını söyledim. Şahıs, uyarım üzerine derhal içeri girdi. Evin içinde nasıl bir işkence ve vahşet yaşandığını tahmin dahi edemiyorum. Ayrıca bu gaddarca olay ailenin çocuklarının gözleri önünde oldu. Hemen polisi arayıp bir ekip göndermelerini istedim. Yaptığım kısa bir araştırmada, aynı şahsın, eşine karşı defalarca şiddet uyguladığını öğrendim.”

Savcılık dilekçesinde, yaşananlara site güvenlik görevlisi V. H.’nin de tanık olduğu kaydedildi. Dilekçede, kadına yönelik şiddetin, çocuklarının gözü önünde olduğu kaydedildi. Afganistan'da emlak ve inşaat işleri ile uğraştığı öğrenilen W. ise konuya ilişkin yaptığı açıklamada, söz konusu olayın bir daha tekrarlanmayacağını söyledi.

afgan lüks dayak kadına şiddet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor