"Cumhurbaşkanlığı "Nihat Doğan" Konusunda Aile Bakanlığı’na Yazı Yazdı"

Özellikle aile içi olaylara ve kadınlara yapılan şiddet konusuna büyük ehemmiyet veren Cumhurbaşkanlığı iddiaya göre Nihat Doğan konusunda acil notuyla Aile Bakanlığı’na yazı yazdı!

Hilal Mert

Türkücü Nihat Doğan'ın reşit olmayan iki genç kızı evine çağırması ve yaklaşık 1 saat onlarla evde zaman geçirmesi kamuoyu gündemine bomba gibi düşmüştü önceki gün!

İddialara göre, Nihat Doğan çocukları evine davet ederek 11 ve 16 yaşında iki kız çocuğuna harçlık vermeye çalıştı. Yaklaşık iki saat boyunca kızlarına ulaşamayan aile, olayı öğrenince polise giderek şikayette bulundu. Şikayet üzerine gözaltına alınan Nihat Doğan emniyette ifade verdi. 11 ve 17 yaşındaki iki kız kardeşi evinde iki saat boyunca alıkoyduğu gerekçesiyle gözaltına alınan ve ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Nihat Doğan için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bahse konu çocukların yaşlarının 18'den küçük olması üzerine soruşturmaya dahil olmak için harekete geçti. Bakanlık yetkililerinin aile ile irtibatta olduğu belirtildi...

Şikayetçi olan kız çocuklarının babaları ne kadar 'ben yanlış anladım, şikayetimi geri çektim' dese e devlet tedbiri elden bırakmadı...

Uçankuş'un özel haberine göre; Cumhurbaşkanlığı, günlerdir kamuoyunu meşgul eden Nihat Doğan konusunu es geçmediği ve acil notuyla Aile Bakanlığı’na yazı yazdı. Aktarışan bilgilere göre; gönderilen yeni yazıda “başka çocuklar” lafı da geçiyor!

Sanıyorum önümüzdeki hafta Nihat Doğan için çok hareketli olacak!..

Cumhurbaşkanlığı Nihat Doğan Aile Bakanlığı istismar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?