CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'den Bayram Mesajı Var!

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce yarın başlayacak ve 4 gün devam edece olan ramazan bayramı için mesaj yayınladı

CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'den Bayram Mesajı Var!
CHP'nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'den Bayram Mesajı Var! Hilal Mert

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce yoğun miting programına Arife Günü nedeniyle ara verdi. Ramazan bayramında mitinglerine ara veren İnce bugün doğduğu yer olan Yalova'nın Elmalık Köyü'ne gitti. Günü baba ocağında dinlenerek geçiren CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ramazan bayramı için mesaj yayımlamayı da ihmal etmedi.

İşte twitter hesabı üzerinden Muharrem İnce'nin yayımladığı mesaj;

“Güzel ülkemin güzel insanları, Ramazan Bayramı’nda hasretini çektiğiniz sevdiklerinizle birlikte olmak için yollara düştünüz. Selametle gidip, selametle gelin. Trafik kurallarına uyun, emniyet kemerlerinizi bağlayın. Gittiğiniz yerlerde, sevdiklerinize benden selam söyleyin.”

Muharrem İnce Kimdir?

4 Mayıs 1964 yılında Yalova’nın Elmalık köyü'nde doğdu. Bursa – Uludağ Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Fizik-Kimya Öğretmenliği Bölümü mezunu. Türkiye Büyük Millet Meclisi‘ne, Cumhuriyet Halkp Partisi‘nden 22. dönemde Yalova milletvekili olarak seçildi. 23. dönemde seçimlerinde de CHP milletvekililiğine yeniden seçilerek görevine devam etmektedir. Aynı zamanda CHP Grup Başkan vekilliği görevini yürütmektedir.

Muharrem İnce CHP Cumhurbaşkanı adayı ramazan ramazan bayramı Yalova
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş