Cem Yılmaz Ahu ile Yeniden Evleniyor İddiası

Türkiye’nin sevilen komedyenlerinden biri olan Cem Yılmaz, oğlu Kemal için yeniden eski eşi Ahu Yağtu ile mi evleniyor? Merak edilenler haberimizde.

Cem Yılmaz Ahu ile Yeniden Evleniyor İddiası
Cem Yılmaz Ahu ile Yeniden Evleniyor İddiası

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ve eski eşi Ahu Yağtu oğulları Kemal’i sevindirecek sürpriz bir karar aldı. 2012 senesinde evlenen ve kısa bir süre sonra boşanan Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu yeniden birlikte olmaya karar verdi. Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu yeniden mi evlenecek?

Cem Yılmaz ve eski eşi Ahu Yağtu oğulları Kemal ile beraber yaz başından beri Cem Yılmaz'ın Bodrum Mandarin Oriental'daki lüks villasında tatil yapıyor. 20 ay evli kaldıktan sonra boşanan ikilinin el ele romantik pozlar verdiği iddia edilirken,çiftin ilişkilerini tekrar gözden geçirip yeniden beraber olmaya karar verdiği öne sürüldü.

BİRLİKTELİKLERİNİ GİZLİYORLAR

Cem Yılmaz ve eski eşi Ahu Yağtu’nun oğulları Kemal için birleşme kararı almalarının ardından bir süre ilişkilerini gizlemeye karar verdikleri öğrenildi. İkilinin barışmasına yakın dostlarının çok sevindiği iddia edilirken, geçtiğimiz gün 4 yaşına giren Kemal için sürpriz bir parti düzenleyen Yağtu, oğluna güzel bir parti hazırladı.

[Haber ile ilgili metin girin!.]

CEM YILMAZ KİMDİR?

1973 İstanbul doğumlu olan Cem Yılmaz Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü bitirmiştir. Karikatüre ilgisi olan Cem Yılmaz okul yıllarında Leman dergisiyle çalışmaya başlamış ve daha sonra ilk stand-up gösterisini de Leman Kültür Merkezinde gerçekleştirmiştir. Birçok film çeken Yılmaz, 4 binden fazla sahneye çıktı.

[Haber ile ilgili metin girin!.]

AHU YAĞTU KİMDİR?

Ahu Yağtu, 11 Temmuz 1978 İzmir’de doğmuştur. Çocukluğu Karşıyaka’da geçti. Anne babası o küçükken ayrıldı. Sanat okulundan mezun oldu. 14 yaşında model olmaya karar verince İzmir‘den İstanbul’a taşınmış.

İş hayatına 1993 yılında modellikle başladı, zaman içinde meslek hanesine oyunculuktan moda editörlüğüne ve stil danışmanlığına kadar birçok iş daha ekledi.

Bir dönem Biri Bizi Gözetliyor yarışma programında sunuculuk yapmış, birçok reklam filminde rol almıştır.

2001 yılında 90-60-90, Kampüsistan-2003- Savcının Karısı-2005, 29-30-2006, Komiser Nevzat-2007, Kavak Yelleri-2007, Aşk ve Ceza-2010 rol aldığı dizilerdir. 2010 senesinde Bir Avuç Deniz sinema filminde oynamıştır.

[Haber ile ilgili metin girin!.]

İstanbul Bebek’te “Second Chance” isimli vintage butik sahibidir. Ahu Yağtu, aktif olarak podyum yaşantısını sürdürmektedir, Türkiye’nin en iyi birkaç modelinden birisidir. Aynı zamanda stil danışmanlığı ve moda tasarımcılığı da yapmaktadır.

Evlilikleri :

1.evliliği :2000 yılında 22 yaşındayken kenkat Doğan Akçura ileyaptı. 5 yıl sonra boşandılar.

2. evliliği:Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz 10 Mart 2012 tarihinde Pera Palas Otel’de evlendi. Evlendikten kısa bir süre sonra boşanma kararı alan çiftin Kemal adında bir çocukları bulunmaktadır

cem yılmaz ahu yağtu yeniden evlenecek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş