Bursa Valiliği 10 Ocak Kar Tatili Açıklaması Bursa Yarın Okullar Tatil Mi?

Bursa'da okullar tatil mi merak eden öğrenciler için Bursa Valiliği'nden yarın kar tatili var mı sorusunun cevabı geldi. Bursa'yı etkisi altına alan soğuk ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilediği gibi eğitim öğretimi de olumsuz etkiledi.

 Bursa Valiliği 10 Ocak Kar Tatili Açıklaması Bursa Yarın Okullar Tatil Mi?

Bursa Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre olumsuz hava şartları ve yoğun kar yağışı nedeni ile yarın (10 Ocak 2017 Salı) okullar tatil ilan edildi. Yapılan resmi açıklamada “Yoğun kar yağışı ve olumsuz hava şartlarının sürecek olmasından ötürü, Bursa’da yarın okullar (anaokullar, ilkokullar, ortaokullar ve liseler) 1 günlüğüne tatil edildiği belirtildi.

Bursa okullar tatil mi açıklamasının ardından meteoroloji uzmanları ve valilik tarafından uyarılar gelmeye devam ediyor. Olumsuz hava şartları ve kar yağışının devam etmesiyle birlikte hava sıcaklığının da düşük olmasının don tehlikesi yaratabilecek olmasından ötürü yetkililer vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyarıyor.

BURSA’DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

10 Ocak 2017 Salı günü Bursa’da okullar tatil mi? İşte İstanbul Valiliği tarafından yapılan kar tatili açıklaması…

Türkiye’nin çoğu şehrinde olduğu gibi İstanbul ilinde de kar yağışı hayatımı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Meteorolojinin günler öncesinden yaptığı yoğun kar yağışı uyarıları sonrasında birçok şehir beyaz örtü ile kaplandı. Soğuk hava ve yoğun kar yağışı birçok şehirde okulların tatil olmasına neden oldu. Bursa’da okullar yarın tatil mi? İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklama öğrencileri heyecanlandırdı.

Bursa'da yaşanan yoğun kar yağışı, ara sokaklar ve tem yollarının kar ile kapanması ile eğitim süreci 1 günlüğüne tatil edildi.

BURSA KAR TATİLİ KAÇ GÜN?

Bursa okullara kar tatili Valilik’ten yapılan açıklamaya göre 10 Ocak Pazartesi’yi kapsıyor. Çarşamba günü ile ilgili açıklamaların yarın yapılması bekleniyor.

bursada okullar tatil mi 10 ocak bursada okullar tatil mi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK’ın Kabul Etmediği Liseli Öğrenci Harvard’a Davet Edildi
TÜBİTAK’ın Kabul Etmediği Liseli Öğrenci Harvard’a Davet Edildi
Rusya’dan Türkiye’ye Şok Çağrı: Afrin’i Esad’a Teslim Edin
Rusya’dan Türkiye’ye Şok Çağrı: Afrin’i Esad’a Teslim Edin