Burger King Hamburgerinin İçinden Solucan Çıktı

Brezilya'da bulunan bir Burger King restoranından hamburger sipariş eden müşterinin hamburgerinin içinden kurtçuklar çıktı.

Burger King Hamburgerinin İçinden Solucan Çıktı
Burger King Hamburgerinin İçinden Solucan Çıktı

Dünyaca ünlü fast food markası Burger King’in Brezilya’da ki bir şubesinde satılan hamburgerin içinden solucan çıktı. 

Brezilya’nın başkenti Brasilia’da Edmagno Silva adındaki kişi bir Burger King restoranından iki adet hamburger sipariş etti. Kişinin iddiasına göre gelen hamburgerden bir ısırık aldı ve hemen kustu. Isırık ile fark ettiği hamburgerin içinden onlarca kurtçuk ve solucan çıktı. Kişi olayın Brezilya’daki haber sitelerinde ve forumlarında paylaştı. 

Brezilya basınında da geniş yankı bulan bu haber tüm dünyada da geniş ses getirdi. Brezilya’daki haber sitelerinde yer alan bilgilere göre hamburgerinin içinden kurtçuk ve solucan çıkan kişi durumu ilk olarak restoran yetkililerine aktarmış. Edmango Silva bu durumu aktardıktan sonra restoran yetkililerinden tatmin edici cevap alamadı. Restoran yetkililerin olaya kayıtsız kalmasının ardından Silva kayıt ettiği 15 saniyelik görüntüleri ve fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaştı. 

Silva’nın paylaştığı video kısa sürede pek çok insan tarafından izlendi ve söz konusu restoran izleyiciler tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Silva’nın Burger King’de yaşadığı durumun bir benzeri geçtiğimiz yıl Mc Dolands’ın Tayland’da bulunan bir restoranında yaşanmıştı. 

Mc Donalds’ın Tayland’daki bir mağazasında geçtiğimiz yıl yaşanılan olayda bir müşteri sipariş ettiği kahvenin içinde hama böceğinin bacakları olduğunu fark etmişti. Bu durumu restoran yetkilileriyle paylaşmasının üzerinden Mc Donalds müşterisinden özür dilemişti.

burger king hamburger kurtlu hamburger brezilya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş