Bulutların Üzerinde Yürüyen Adam Şok Etti

Birleşik Krallık’ta uçak seyahati sırasında bulutların üzerinde yürüyen cisim şok etti. Yolcuların bir tanesi gördüğü bu cismin hemen fotoğrafını çekiyor.

Bulutların Üzerinde Yürüyen Adam Şok Etti
Bulutların Üzerinde Yürüyen Adam Şok Etti

Birleşik Krallık’ta bir şehirler arası yolculuk sırasında çok tuhaf bir olay meydana geliyor. Yolculardan biri bulutların üzerinde uçakta uçarken, birden bulutların üstündeki bir cisim dikkatini çekiyor. Sanki bir kişi bulutların üstünde yürüyor gibi. Yolcu hemen bu cismin fotoğrafını çekiyor. Daha sonra resim incelendiğinde neredeyse yüzü bile görünen ve gölgesi olan bir kişi görünüyor.

UZAYLILAR GERÇEĞİ

Son dönemde sık sık yaşanan ilginç ufo ve cisim haberleri ve bilim adamlarının açıklaması, uzaylı yada insan ırkı dışı akıllı yaşamın gerçek olduğunu savunuyor. Bu sebeple ara ara görünen bu tür olaylar herkesi şaşırtıyor.

ZAMBİYA’DA DA BULUTLARDA TUHAF GÖRÜNTÜ

Zambiya’nın Kitwe şehrinde de bir AVM’nin üstündeki dev gölgeli görüntü herkesi çok korkutmuştu. Bulutların içinde görünen elleri ve ayakları sivri şekilde olan dev görüntü herkesi paniğe yol açtığı söylenmişti. Daha sonra ise bu resmin bir photoshop olduğu açıklanmıştı.

Son dönemde yapılan photosoplar sebebiyle, gerçek ve yapay görüntüler ayırt edilemez oldu. Bu sebeple kime böyle bir resim veya video gösterilse, herkes photosop olduğunu iddia ediyor.

Bakalım uzaylı gerçeği ne zaman ortaya çıkacak?

uzaylı görüntüleri bulutlarda yürüyen adam bulutlardaki cisim bulutlardaki gölge uzaylılar bulutlarda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nazar Boncuğu Emoji Oldu
Nazar Boncuğu Emoji Oldu
Hiç Bir Telefonda Olmayan Sadece Galaxy S10'da Olan Özellikler
Hiç Bir Telefonda Olmayan Sadece Galaxy S10'da Olan Özellikler