Böyle Teşvik Görülmedi! "Hükümet Destekli Seks Oteli"

Belçika'da evli çiftler için her tür ev işi baskısından uzaklaştırmak ve onların rahat vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla "seks oteli" açılıyor

Böyle Teşvik Görülmedi!
Böyle Teşvik Görülmedi! Hilal Mert

Belçika'da, Flaman hükümetinin desteği ile evli çiftler için eşi benzeri görülmemiş bir uygulama hayata geçiyor! Açılacak olan otelin amacı, çiftleri her tür ev işi baskısından uzaklaştırmak ve onların rahat vakit geçirmelerini sağlamak. Batı Flaman eyaletindeki Schore köyünde yapılan 10 odalı otel, 2 hafta içinde hizmete girecek. Otelin işletmecisi Stéphanie Van Den Heuvel'e göre, burası evli erkeklerin sevgilileri ile kaçamak yapacağı bir randevu evi değil. "Yetişkinleri için Disneyland" olarak tanımlanam otel, çocuk ve bitmek bilmeyen ev işleri nedeniyle kendilerine zaman ayıramayan evli çiftleri ağırlamayı hedefliyor.

10 odadan oluşan otele gelen çiftler, giriş ve çıkışta hiçbir görevliyle karşılaşmayacak. Girişteki dokunmatik ekran üzerinden giriş işlemlerini kendileri yapacak. Odalarda çiftleri şömine çıtırtısı karşılayacak, odaların tavanında ayna, striptiz direği gibi bir çok ayrıntı da düşünülmüş. Oda servisi, gizli bir uşak tarafından yapıalcak ve getirilen menü çiftlere görünmeden kapının önüne bırakılacak. Böylece müşteriler çocukların gürültüsü, asılacak çamaşır ya da silinecek yer baskısı yaşamadan rahatça vakit geçirebilecek.

Hükümet, "turizmde yeniliklere şans tanınması amacıyla" projeye finansal destek sağlandığını belirtiyor. Çiftler için gecelik fiyatı 130 Euro olan otele, Flaman Hükümeti tarafından 20 bin Euro para yardımı yapıldı. Batı Flaman Eyalet Yönetimi'nin turizm sorumlusu Franxky De Block, "geleceğin konaklama şekli" olduğu için otele parasal katkıda bulunduklarını söyledi. Flaman hükümet yetkilisi de "Bunu hiçbir şeyle kıyaslayamazsınız. Farklı bir kitleyi çekmemize ve turizmi çeşitlendirmemize yardımcı olacak" dedi.

Belçika Hükümet Seks evli çift otel turizm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş