Beşiktaş'ın Boğazdaki Şampiyonluk Kutlamasında Korkunç Kaza

Beşiktaş'ın bugün şampiyonluğu boğazda kutlama etkinlikleri sırasında korkunç bir kaza yaşandı. 2 teknenin birbirine sürtmesi sonucu 2 taraftarın bacağı koptu.

Beşiktaş'ın Boğazdaki Şampiyonluk Kutlamasında Korkunç Kaza
Beşiktaş'ın Boğazdaki Şampiyonluk Kutlamasında Korkunç Kaza Umut Aslan

İstanbul Boğazı'nda şampiyonluk kutlamalarına başlayan 2016-2017 sezonunun şampiyonu Beşiktaş taraftarları boğazda renkli görüntüler oluşturuyor. 3. yıldızı takmanın gururunu yaşayan Beşiktaşlı taraftarlar İstanbul Boğazı'nda vapurlarla meşaleler, bayraklar ve tezahüratlar eşliğinde tur atıyor.

Fakat tüm bu coşkuyu ve şampiyonluk kutlamalarını gölgede bırakan talihsiz korkunç bir kaza meydana geldi. Kutlamalar devam ederken 2 teknenin birbirine sürttüğü ve teknede bacaklarını sarkıtarak oturan 2 Beşiktaş taraftarının bacaklarının koptuğu bilgisi geldi. Kaza saat 13.30 sıralarında Beşiktaş açıklarında meydana geldi. Şampiyon olan Beşiktaş futbol takımının bulunduğu tekneye taraflarlar da çok sayıda tekneyle eşlik ediyordu. İddiaya göre yakılan meşaleler nedeniyle teknelerden birinin kaptanı yandaki tekneyi farketmedi.  Talihsiz kazanın görgü tanığı olan Taner Kamberoğlu ise "2 tekne birbirine sürttü, çocuğun iki bacağı koptu. Kızın bir bacağı koptu. Yardımcı olduk. Onları ben tekneden çıkardım. Ambulansa koyduk, gönderdik. dedi. Kaza yapan teknelerden birisi Ortaköy İskelesi'ne getirildi ve polis ekipleri kan izleri bulunan  teknede inceleme başlattı. 

Öte yandan acil bir şekilde hastaneye ulaştırılan 2 Beşiktaş taraftarının hemen ameliyata alındığı bilgisi geldi. Boğazdaki şampiyonluk kutlamaları sırasında acı bir şekilde bacakları kopan 2 beşiktaş taraftarının kimlik bilgileri şöyle: 31 yaşındaki Samet Bakan ile 30 yaşındaki Özlem Gelgüzel. Ağır yaralanan 2 Beşiktaş taraftarının sağlık durumu henüz netlik kazanmadı. Ameliyatın uzun süreceği hastane doktorları tarafından belirtiliyor.

beşiktaş boğaz tekne kazası bacak kopması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Efsane Dizi Supernatural 14. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?
Efsane Dizi Supernatural 14. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?
iPhone'u Yurt Dışından Almak 3 Bin TL'ye Yakın Avantaj Sağlıyor!
iPhone'u Yurt Dışından Almak 3 Bin TL'ye Yakın Avantaj Sağlıyor!