Bedelli Askerlik Beklentisi Büyüyor. Bedelli Askerlik Ne Zaman Çıkacak?

Bedelli askerlik tartışmaları bugün BBP başkanı Mustafa Destici'nin Başbakan Binali Yıldırım ile olan görüşmesi esnasında tekrar gündeme geldi.

Bedelli Askerlik Beklentisi Büyüyor. Bedelli Askerlik Ne Zaman Çıkacak?
Bedelli Askerlik Beklentisi Büyüyor. Bedelli Askerlik Ne Zaman Çıkacak? Umut Aslan

Bugün Başbakanlık Konutu'nda Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ile Başbakan Binali Yıldırım bir araya geldi. Mustafa Destici Başbakan Binali Yıldırım'a bir takım taleplerini iletti. Yüksekova ve Cizre'nin il olmasını olumlu bulduklarını fakat Şırnak ve Hakkari'nin de il olarak kalmasını istedikleri söyledi. Bunun yanı sıra barajın kaldırılması ve seçim sistemi ile ilgili bazı taleplerinin bulunduğunu aktardı. Fakat görüşmede en çok ön plana çıkan konu ise bedelli askerlik konusu oldu.

Bedelli askerlik hakkında konuşan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, bedelli askerliğe karşı olduklarını fakat bedelli askerlik çıkarsa da burdan elde edilecek gelirin SMA tanısı olan hastalara aktarılması gerektiğini dile getirdi.

Bedelli Askerlik Çıkacak Mı? Ne Zaman? Son Durum

Bedelli askerlik konusu son zamanlar sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Zorunlu askerlik hizmeti gelmiş olan ve bu zorunlu askerlik hizmetini para karşılığında yapmak isteyen milyonlarca gencin son zamanlarda internnet en çok aradığı soruların başında "bedelli askerlik ne zaman çıkacak?" sorusu geliyor. Sosyal medyada da sıklıkla dile getirilen bedelli askerlik talebiyle ilgili henüz net bir tarih belirlenmezken, hükümetin maddi gelir açısından bu konuya sıcak baktığı fakat milletten tepki almamak adına bedelli askerliği beklettiği kulislerden gelen bilgiler arasında yer alıyor.

bedelli askerlik sma ne zaman çıkacak son durum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor