Babalar Günü'nde Babasını Öldürdü

Babalar gününde acı bir olay Diyarbakır'da yaşandı. 19 yaşındaki Sedat Tunç, tartıştığı babası Mehmet Tunç'u birçok yerinden bıçaklayarak öldürdü.

Babalar Günü'nde Babasını Öldürdü
Babalar Günü'nde Babasını Öldürdü Umut Aslan

Diyarbakır'ın merkez ilçesi Yenişehir'de Şehitlik Mahallesi'nde bugün, babalar gününde çok talihsiz bir olay yaşandı. Nedeni bilinmeyen bir şekilde 19 yaşındaki Sedat Tunç 33 yaşında olan babası Mehmet Tunç ile şiddetli bir tartışmaya girdi. Sözlü tartışma daha sonra kavgaya dönüştü ve bir anda mutfağa doğru koşan 19 yaşındaki Sedat Tunç mutfaktan kaptığı bıçağı ardı sıra babasına saplamaya başladı. Aldığı bıçak darbeleri ile bir anda kanlar içinde yere yığılan baba Mehmet Tunç olay yerinde hayatını kaybetti. Evden gelen sesler üzerine  bir olay olduğunu anlayan ve polislere ihbar veren komşular sayesinde polis olay yerine geldi fakat polis geldiğinde Sedat Tunç babası Mehmet Tunç'u bıçaklayıp kanlar içinde bırakmıştı.

Öldürdüğü babasını kanlar içinde yerde bırakıp evden kaçan zalim şahıs 19 yaşındaki Sedat Tunç, suçu işlediği bıçak ile birlikte polis merkezine gidip teslim oldu. Acı olayı öğrenip olayın yaşandığı eve doğru koşan baba Mehmet Tunç'un kardeşleri ise sinir krizi geçirdi. Evin bulunduğu sokakta pompalı tüfekle havaya ateş açan amca A.T. daha sonra olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Polis ekipleri olay yeri  bölgesini güvenlik şeridi ile çevirdi ve 3 saatlik bir inceleme yaptı. Polis ekiplerinin yürüttüğü soruşturma devam ediyor.

diyarbakır babasını öldürdü babalar gününde babasını öldüren çocuk sedat tunç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor