Alaattin Çakıcı'yı Hastaneye Kaldırdılar

KOAH ve karın ağrıları nedeni ile Bolu F Tipi Cezaevi'nde yatan Alaattin Çakıcı 80 kişilik jandarama ekipleri tarafından hastaneye götürüldü. Hastanede 4 saat süren Çakıcı'nın muayenesi sonucunda bağırsaklarında düğümlenme ve yırtık olduğu tespit edilerek ameliyat edilmesine karar verildi.

Alaattin Çakıcı'yı Hastaneye Kaldırdılar
Alaattin Çakıcı'yı Hastaneye Kaldırdılar Fırat Ali

Bolu  F Tipi Cezaevi'nde yatan Alaattin Çakcı KOAH ve karın bölgesindeki ağrılar nedeni ile 3 günde 2 sefer  Abant İzzet Baysal Üniversitesi'ne götürüldü. 80 kişilik Jandarma ve polis tarafından hastahaneye kaldırılan Çakıcı doktorlar tarafından 4 saat boyunca muayene edildi. Doktorların yaptığı muayene sonucuna göre Çakıcı'nın bağırsaklarında düğümlenme ve yırtıkların olduğu tespit edilmiş ve acil ameliyat olması gerektiğini bildirmiş.

Çakıcı Ameliyatı Reddetti!!

Doktorların muayene sonucunda acil ameliyat olması gerektiğini söylemesi üzerine Çakıcı ameliyat olmayı reddetti. Oğlunun hastaneye gelmesini isteyen Alaattin Çakıcı avukatı Can Sevinç, Ali Çakıcı'yı arayıp babasının çağırdığını bildirdi. Şahsi aracıyla Bolu'ya gelen oğul Çakıcı Jandarmalar tarafından didik didik arandıktan sonra Alaattin Çakıcı'nın yanına götürüldü. 

Oğlu Ali ÇAKICI Ameliyat İçin Alaattin Çakıcıyı İkna Etti

Yüksek güvenlik önlemlerinin ardından babasının yanına sokulan Ali Çakıcı 15 dakkika konuşmasının ardından ameliyatı kabul etti.  Abant İzzet Baysal Üniversitesi'ne saat 17:00 sıralanda girdiği hastahaneden gece saat 01:00'de taburcu edilerek tekrar Bolu F Tipi Cezaevi'ne götürüldü.

YARIN ALAATTİN ÇAKICI AMELİYAT OLACAK

Hastahane çıkşında gazeticiler ayak üzeri kısa bi konuşma yapan Çakıcı ''"Ameliyat için karar verdim. bugün Ameliyat olacağım" dedi. Bir gazetecinin refandum hakkında ne düşünüyorsunuz sorusuna ise Çakıcı '' Sandıktan evet veya hayır ne çıkarsa halkımız onu kabul etmek zorunda'' dedi.
 

alaattin çakıcı çakıcı hastahane kaldırıldı çakıcı ameliyat olacak cezaevi haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?