Adana'da Bir Şahıs Hız Yapan Komşusunu Öldürdü

Adana'da 18 yaşındaki genç, evinin önünden arabayla hızlı geçtiği için tartıştığı 29 yaşındaki Mehmet Emin Karaca'yı pompalı tüfekle vurarak öldürdü.

Adana'da Bir Şahıs Hız Yapan Komşusunu Öldürdü
Adana'da Bir Şahıs Hız Yapan Komşusunu Öldürdü Umut Aslan

Adana'da yaşanan vahim olayda 18 yaşındaki İsmet Demirtaş adlı genç, daha önce de evinin önünden arabayla hızlı bir şekilde geçtiği için uyardığı Mehmet Emin Karaca'yı pompalı tüfekle ateş ederek öldürdü. Aynı zamanda komşusu olan 29 yaşındaki Mehmet Emin Karaca ile daha önce de bu yüzden bir tartışma yaşayan İsmet Demirtaş, aynı olay tekrar yaşanınca kaptığı pompalı tüfekle evinden aşağı indi ve kapı komşusuyla tartışmaya başladı. Tartışma esnasında 18 yaşındaki İsmet Demirtaş'ın "çocukları vurursun Allah korusun bir şey falan olur" dediği belirtilirken, şiddetli yaşanan tartışma bir anda kavgaya dönüştü ve o anda İsmet Demirtaş pompalı tüfekle defalarca ateş ederek Mehmet Emin Karaca'yı kanlar içinde yere serdi. 29 yaşındaki Mehmet Emin Karaca'nın vücudunun çeşitli yerlerinden vurulduğu bildirilirken, olay mahalle sakinleri tarafından polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine hıxzlı bir şekilde intikal eden polis ekipleri 18 yaşındaki İsmet Demirtaş'ı gözaltına alırken, sağlık ekipleri ise yerde kanlar içinde yatan 29 yaşındaki Mehmet emin Karaca'yı hızlı bir şekilde Adana Şehir Hastane'sine götürdü fakat ağır yaralı olan Mehmet Emin Karaca hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen  kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Mehmet Emin Karaca’nın cenazesi Adana Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsisinin ardından ailesine teslim edilirken, olayı gerçekleştiren 18 yaşındak, İsmet Demirtaş'ın  gözaltındaki işlemleri devam ediyor.

adana komşusunu vurdu pompalı tüfekle hız yaptığı için
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor