Acıkan Pilot Yemek Almaya Helikopterle Gitti

Avustralya’da çok ilginç bir olay oldu. Pilot acıktığı için yemek almaya helikoptere binerek gitti. Helikopteri bir fast food firmasının önüne indirdi. Yemeğini aldı ve tekrar helikoptere binerek geri gitti.

Acıkan Pilot Yemek Almaya Helikopterle Gitti
Acıkan Pilot Yemek Almaya Helikopterle Gitti

Helikopter dik olarak uçabildiği için istediği yere kolayca inip kalkabiliyor. Bunu kullanmak isteyen bir pilot, karnı acıktığı için bir restorana gidip yemek almak istedi. Uzun yolu çekmek istemeyen pilot, helikoptere atladı ve yemek almak istediği bir fast food firmasının önüne iniş yaptı. Restorana girip yemeğini alan pilot tekrar helikoptere binerek oradan uzaklaştı.

Kameraya alınan bu olay hakkında soruşturma başlatıldı. Çünkü pilot o firmadan iniş için izin istemesi gerekiyordu. Onun dışında başka bir problem gözükmüyor.

Bu olay incelendiğinde uçan araba yada ona benzer bir makine geliştirildiğinde hayat daha hızlı işleyeceği ve işlerimizi daha kolay halledebileceğimiz anlaşılıyor. İleriki zamanlarda aşırı trafiği bu şekilde hava trafiğini kullanarak minimuma indirebiliriz. Bu şekilde hem karadakiler hem de havadakiler istedikleri yere daha kolay gidebilir.

Avustralya’da yaşanan bu olayın sonucu herkes tarafından merak ediliyor. Havacılık kurallarına göre yaptığı yanlış olsa da etik açıdan kimseye bir zararı gözükmüyor ve makul bir hareket sayılabileceği söyleniyor.

yemek almaya helikopterle gitti helikopter ile mcdonalds acıkan pilot avustralya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spotify, Yeni Arayüz Modunu Test Ediyor
Spotify, Yeni Arayüz Modunu Test Ediyor
Facebook,
Facebook, "Yahudi Soykırımı" Kararını Açıkladı