13 Milyon TL Zarara Uğradı

Burak Özçivit büyük bir umutla Can Feda adlı filmin yapımcılığını üstlenmişti. Yapımcılığını üstlenmesinin yanı sıra başrolde de oynamıştı.Fakat umduğu gibi gitmedi Özçivit 13 Milyon TL zarara uğradı.

13 Milyon TL Zarara Uğradı
13 Milyon TL Zarara Uğradı

'Can Feda' adlı film büyük bir merakla bekleniyordu. Başrollerinde Burak Özçivit ve Kerem Bursin'in yer aldığı film gişede büyük bir hüsran yaşattı.Vizyona girdikten 3 gün sonra sadece 110 bin 685 kişi tarafından izlendiğini öğrenen Özçivit, bir karar aldı.

Geçtiğimiz yıllarda 'Kardeşim Benim'  isimli film,  gişeleri beklenenden fazla ilgi gördüğü için tekrar kamera karşısına Boz ve Özçivit ikilisi geçti. İkili ilk filmin devamı niteliğinde olan 'Kardeşim Benim 2' filmini çektiler. Film'den beklenen başarayı elde edemeyen Özçivit bir şok daha yaşadı. Hem yapımcılığını üstlendiği hem de başrolünde oynadığı 'Can Feda' adlı filmde beklenilen gibi olmadı. Özçivit her iki filmden dolayı ciddi şekilde maddi zarara uğradı.

Burak Özçivit büyük bir umutla Can Feda adlı filmin yapımcılığını üstlenmişti. Yapımcılığını üstlenmesinin yanı sıra başrolünde de oynamıştı.Fakat umduğu gibi gitmedi Özçivit 13 Milyon TL zarara uğradı.

 

Burak Özçivit'in yakın çevresine, "Bu film beni çok yıprattı, yaklaşık olarak 13 milyon TL zarar ettim, bir iki seneye kendimi anca toparlarım" dediği öğrenildi.

'Can Feda'  adlı film Almanya galalarında sorun yaşayarak gündeme gelmişti. Bu durumdan sonra ise bazı sinema eleştirmenleri ise "İki yakışıklı oyuncu bir araya getirildi mi gişe rekorları kırılacak sanılıyor. Oysa öyle bir durum yok" eleştirilerini yaptılar.

Başrolü Burak Özçivit'le Kerem Bürsin paylaşmıştı.

burak özçivit kerem bursin can feda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor