12 Yaşındaki Çocuğa Sapık Komşu Dehşeti!

İstanbul Gazi Mahallesi'nde kabus gibi dakikar yaşandı! Sapık komşu 12 yaşındaki çocuğu evde yalnız yakalayınca iğrenç tekliflerde bulundu...

12 Yaşındaki Çocuğa Sapık Komşu Dehşeti!
12 Yaşındaki Çocuğa Sapık Komşu Dehşeti! Hilal Mert

İstanbul Gazi Mahallesi'den kabus gibi dakikar yaşandı! Sultangazi Esentepe Mahallesi’den 1 sene önce taşınan çocuğa eski komşusu musallat oldu. 6 yıllık komşusu olduğu öğrenilen sapık komşu Ramazan Yurt, 12 yaşındaki H.E’nin evde yalnız olduğunu fark edince kapıya dayandı.

Sapık, çocuktan kapıyı açmasını istedi. Ancak büyük korku yaşayan H.E. kapıyı açmayınca, sapık önce kapıyı ardından penceredeki demir korkulukları zorlamaya başladı. Çocuk ise sapık adamdan gitmesini istedi ve annesini arayacağını söyledi.

Bir eliyle küçük çocuğu yakalamaya çalışan sapık, çocuğu “eski komşuyuz” bahanesiyle kandırmaya çalıştı. Bir yandan çocuğu ikna etmeye çalışan sapık, bir yandan da küçük çocuğa cinsel organını gösterdi. Durumu ispatlamak isteyen çocuk olayı kameraya aldı. Ardından 12 yaşındaki küçük çocuk H.E., cep telefonundaki görüntüleri eve gelen annesine izletti.

Evden dışarı çıkan anne sapık komşu Ramazan Yurt’un halen oturdukları sokakta olduğunu gördü ve yanına gitti. Anneyi gören sapık komşu olay yerinden hızla uzaklaştı. Aile polis giderek şikayetçi oldu. Polis sapık komşuyu yakalamak için çalışma başlattı...

 

İstanbul Ramazan Yurt 12 yaşında cinsel istismar sapık pedofili taciz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Efsane Dizi Supernatural 14. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?
Efsane Dizi Supernatural 14. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?
iPhone'u Yurt Dışından Almak 3 Bin TL'ye Yakın Avantaj Sağlıyor!
iPhone'u Yurt Dışından Almak 3 Bin TL'ye Yakın Avantaj Sağlıyor!