Kendini Geliştirmek İsteyene Personele "Akşam Okulu" Geliyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Kendini geliştirmek isteyen kurum personeli için iç ve dış uzmanların eğitici olacağı bir akşam okulu uygulamasına başladıklarını açıkladı

Kendini Geliştirmek İsteyene Personele
Kendini Geliştirmek İsteyene Personele Hilal Mert

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez bakanlık içinde reformlara başladı. Bakanlığı, öğrenen ve öğreten bir kurum haline getirmek için adımlar atmaya başladıklarını belirten Bakan Fatih Dönmez, kendini geliştirmek isteyen personel için akşam okulu açtıklarını duyurdu.

Bazı kurumların öğrenen bazı kurumların ise okul gibi öğreten kurumlar olduğunu gözlemlediğini ifade eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, öğrenen kurumların gelişip ilerlediğini, öğreten kurumların ise sektöre insan kaynağı yetiştirdiğini dile getirdi.

Kendini geliştirmek isteyen kurum personeli için iç ve dış uzmanların eğitici olacağı akşam okulu nedir, nasıl hizmet verir?

Kurumsal hafızayı da diri ve güncel tutmak için faaliyete geçti. Personelinin akşam okuluna bir eğitim programı olarak değil, bu süreç içinde kazanacakları yeni kabiliyetlere, değişen dünya bakışına, birbirimizden öğrenerek iç bilgi akışının hızlanmasına, bilgi ve tecrübenin bariyerlerle ayrılarak silolaşmadığı bir çalışma ortamı oluşturmamıza katkı yapacak önemli bir sosyal aktivite olarak yaklaşması amaçlandı.

Akşam okulunda salı ve perşembe günleri enerji sektörüne yönelik eğitimler verilecek. Özel sektör ve Bakanlıktan alanında yetkin isimlerce verilecek derslere tüm çalışanlar katılabilecek.

Akşam Okulu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez personel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
La Casa De Papel 3. Sezon Bölümleri Yayınlandı
La Casa De Papel 3. Sezon Bölümleri Yayınlandı
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?