Bodrum'daki Sezon Açıldı, Fiyatlar Uçtu! Lahmacun+Ayran Kaç Lira?

Türkiye ve Orta doğunun gözde tatil beldelerinden olan Bodrum'da sezon açıldı, özel plajlar fiyatları yükseltti. İşte bir lahmacun 1 ayranın sezon fiyatı...

Bodrum'daki Sezon Açıldı, Fiyatlar Uçtu! Lahmacun+Ayran Kaç Lira?
Bodrum'daki Sezon Açıldı, Fiyatlar Uçtu! Lahmacun+Ayran Kaç Lira? Hilal Mert

Türkiye ve Orta doğunun gözde tatil beldelerinden olan Bodrum'da sezon açıldı, özel plajlar fiyatları yükseltti. Rusların, Almanların, Arapların oldukça yoğun ilgi gösterdiği Bodrum'da yine havalar olduğu kadar fiyatlarda yakıyor! Bodrum'un Türkbükü mahallesinde bulunan ünlü özel plaj Maça Kızı'nda fiyatlar plaja girenleri pişman ediyor adeta...

Maça Kızı Türkbükü ilk iş, plajlarda çok rağbet gören lahmacunun fiyatını artırdı. Geçen yıl sezon başında 44 lira olan lahmacun sezon sonunda 49 liraya satılır olmuştu. Acılı tadı ile damaklardan çok cepleri yakan lahmacun, bu sene 55 liradan müşteriye satılır oldu. Lahmacunla ayran içmenin bedeli ise 80 lira!

Bu arada bu fiyatlar sadece lahmacun ve ayranın fiyatı! Mekana girip deniz keyfi yapmak istiyenler için giriş ücreti ayrı! Mekana giriş ücreti kişi başı en az 300 lira.

Dövizin yükselmesi ile dolar ve euro karşısında oldukça değer kaybeden Türk lirasını fırsata çeviren yabancı turistler mayıs ayından itibaren beldeye akın etmiş durumda. Okulların Türkiye'de tatil olması durumunda yerli turist de gözde tatil beldesine akın ediyor. Akdeniz'in incisi Antalya'dan sonra en çok tatilci hatta yabancı tatilci ağırlayan belde de pahalı tatil yapmak kadar ucuz tatil yapmak da mümkün. Denize sıfır konumunda uygun fiyatlı otel ve moteller de tatilcilere fırsat sunuyor. Uygun fiyata 3 gece 4 gün konsepti ile her şey dahil odalar dolmuş durumda.

Otellerin ramazan bayramından sonra temmuz ayı sonuna kadar daha da doluluk göstermesi bekleniyor...

Orta doğu Bodrum lahmacun ayran plajl turist Maça Kızı Türkbükü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş