AK Parti'den Belediyelere "Dolar" Talimatı Geldi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, 883 AK Partili belediye başkanına dolarla ilişkinizi kesin talimatı verdi...

AK Parti'den Belediyelere
AK Parti'den Belediyelere Hilal Mert

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "boykot" çağrısının ardından yeni bir kararı yürürlüğe soktu.

Erol Kaya, 81 ile gönderdiği kararda "Türkiye açısından baktığımızda onurlu bir duruşun ve tavrın mücadelesi veriliyor. ABD'nin yaptığının da kendisine zarar olarak döneceğine inanıyorum. Sosyal tesislerde, halka açık mekanlarda kullanılan bütün meşrubat ile diğer ürünlerde özellikle yerli ürün kullanmalarınaı ve ABD menşeli ürünleri kullanmamaya dikkat edin" ifadelerini kullandı.

Türkiye'ye kur ve döviz üzerinden ekonomiye yönelik yapılan saldırılara ilişkin de değerlendirmelerde bulunan Erol Kaya şöyle konuştu;

"Ülkemizin yaşadığı kur ve döviz üzerinden ekonomimize yapılan bu saldırıya karşı mutlaka millet olarak 81 milyon insanımızın bir dayanışma içerisinde olması lazım. Bu anlamda Türkiye'de ciddi işler yapılıyor; ekonomik çevrelerimiz, sanayicilerimiz ve esnafımız herkes bir dayanışma ortaya koyuyor. Tabii ki belediyelerimizin üzerine düşeni yapmaları gerekirdi ve yapacakları da var. Şu anda Türkiye'deki bin 398 belediye ve 51 il özel idaremizin tamamına çağrıda bulunduk. Biz, AK Partili belediyelere genelge yayınlayarak bunu yerine getirdik ama çağrımız, bütün partili belediye başkanlarınadır ve bütün belediyeleridir."

AK Parti Erol Kaya dolar belediye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor